Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvónők miért vannak fehér...

Az óvónők miért vannak fehér köpenyben? Mindenhol ez a szokás?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenhol, de így nem a saját ruhájuk lesz festékes-gyurmás, stb.
2012. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt ez tisztaságot, higiéniát sugároz (feltételezem, rendszeresen mossák a köpenyt), másrészt védi a saját ruháját, ha valami baleset (festékes pohár, hányás, stb.) történne.
2012. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk például az ovónőkön az ovi nevével logójával ellátott galléros póló van.
2012. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk csak az idősebb óvónénik vannak köpenyben, a fiatalok már ebben is lazák.

És amit az előttem lévők írtak...

2012. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk úgy van az oviban, hogy egy csoportban 1 dadus van a gyerekekkel, és 2 óvónő. A dadus és az egyik óvónő fehér köpenyben van, a másik óvónő meg úgy kicsípi magát minden nap, mintha buliban lenne kb.
2012. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol, én pl. ilyenről még nem is hallottam.
2012. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az lehagytam,hogy színes pólók.Szín csoportok vannak,mindenkinek a csoportjára jellemző színű van.A gyerekeknek is van ilyen pólója,ezt akko hordják,ha valamilyen ovis versenyre mennek.
2012. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk minden óvónő és dadus köpenyben van.
2012. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*az=azt,akko=akkor
2012. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

védi elvileg az alatta lévő saját ruhát....de én nem hordom, mert amúgy is minden nap megy a mosásba az aznapi ruhám, így teljesen mindegy, hogy köpenyt mosok, vagy a saját blúzomat. Ráadásul a saját ruhámnál össze tudok várni több napot egy mosásig, mikor köpenyt hordtam, akkor meg minden nap kézzel kellett munka után kimosnom a köpenyem, hogy megszáradjon és kivasaljam két nap múlva (addig a váltóköpenyem volt rajtam)


De már évek óta nem hordok köpenyt, rendes, átlagos, kényelmes ruha van rajtam, nekem ez természetesebb, gyerekközelibb, barátságosabb.

2012. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!