Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egykés egyedülanyukák, mit...

Egykés egyedülanyukák, mit csináltok most a gyerkőccel a hétvégén?

Figyelt kérdés
Mi itthon vagyunk, ketten, főztünk, takaritottunk, játszottunk, olvastunk. De nagyon szomorú vagyok igy is, mert nagyon egyedül vagyok. Nincs kedvem nevetni, boldogtalan vagyok, hogy a kicsimnek ilyen magános kis élete van mellettem. Mig mások jönnek mennek családostul, addig mi a négy fal között tengetjük az életet. Belefáradtam, hogy eljátszam a happy-t, elég volt. MEg akarok halni, pedig miatta élnem kellene, de én hoztam erre a magányos világra, én tehetek róla, hogy ez a sorsa.
2012. okt. 14. 13:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ismerkedünk ott is,de lassan jön a tél és már senki nincs kint.
2012. okt. 14. 20:22
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek barátaidés senki nem reagál jóla közeledéedre, akkor ne haragudj, de lehet, hogy nem a téged körülvevő világban van a hiba..
2012. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de nem jövök rá, hogy hol rontom el mindig.
2012. okt. 15. 21:21
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet internetes fórumokon is ismerkedni. Nekem nem nagyon vannak kisgyerekesek a baráti körben, viszont a neten (Nők lapja cafen kezdtük, majd Anyatanyára mentünk át) olyan jó kis csapat alakult ki, akikkel össze is járunk, és ráadásul egyidősek a gyerekeink.

Ezen kívül ha rossz már az idő, játszóházba is lehet menni, ott is lehet ismerkedni.

2012. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
kitaláljuk együtt, hogy mi a hibánk? velem se akarnak ismerkedni...:(
2012. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Talán az, hogy látják rajtunk, hogy mennyire fontos lenne számunkra, hogy barátkozzanak velünk. Az a rossz, hogy ezt a vágyat nagyon nehéz eltitkolni és ha mégis sikerül, akkor azt én képmutatásnak tartom. Minél jobban akarjuk, annál kevésbé megy a dolog.
2012. okt. 22. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!