Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rendben van, hogy alig eszik,...

Rendben van, hogy alig eszik, de sok turmixot iszik?

Figyelt kérdés
21 hónapos a fiam. Amióta ilyen meleg van, szinte semmit nem eszik, maximum vajas párizsis kenyeret, viszont a gyümölcsös tejturmixokat elfogadja. Ez jó így, vagy többet kéne ennie? Amúgy sem egy nagyétkű gyerek, és általában untatja is az evés.
2009. aug. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én 2 évesem is csak morzsákon él ebben a melegben. Sokat iszik főleg gyümölcslevet, tejecskét. Tegnap egy kis gyümölcsös túrót sikerült belé diktálni. Amúgy ropi, sós süti, leveseket elfogadja.


Én nem aggódom, szerintem a melegtől van!

2009. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is alig eszik a melegben joghurton él meg gyümölcsön...ha jön a lehülés akkor meg behozza a lemaradást:-)))
2009. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
detto...ebédünk: dinnye, gyümölcsök ezerrel... vacsorára megéhezik azért egy kis főzire.
2009. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14 évesen totál olyan vagyok mint a fiad :D Volt olyan hét, amikor CSAK dinnyét ettem meg sokat ittam. Mostanság néha-néha eszek kekszet, melegszendvicset, gabonapelyhet, de még most se sokat. Én se vagyok nagy evő. Egyáltalán nem éhezek, pedig 2,5 hónap alatt kb. 10x ettem normális adag, meleg kaját. Egyáltalán nincs kedvem hozzá. Esetleg talán a leveshez.

Szerintem jó ez így :)

14/L

2009. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!