Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Már teljesen tanácstalan vagyok! Az öt éves kislányom arra panaszkodik hogy fáj a feneke. De nem látok rajta semmit sem, nincs kipirosodva. Mi lehet ez? Biztosan igazat mond mert még álmából is azzal kell fel hogy fáj, sőt még enni sem igazán akar emiatt.

Hétfőn mindenkép viszem a dokihoz, mert csak nem hagy nyugodni a dolog, de azért már most szeretnék rajta segíteni, csak azt nem tudom , hogy hogyan.


2012. szept. 29. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy fáj neki? És hol? Viszked talán? Bocs, hogy kérdezek.
2012. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg bélférge.Halvány emlékeim vannak róla,hogy nekem is volt,és nem igazán tudtam elmondani anyunak,hogy mi a baj.
2012. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak annyit mond hogy fáj!
2012. szept. 29. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy mitassa meg PONDTOSAN, hogy HOL fáj? Mert nem mindegy, hogy a végbele, az izomrész, vagy a csont fáj.
2012. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyermekorvos. Ennyi. Nem feltétlen látszik.


Lehet az bélféreg, meg is üthette, vagy szorulása is lehet, rosszabb esetben ezek közül több is.

2012. szept. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!