Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges az hogy a 20hónapos...

Lehetséges az hogy a 20hónapos kislányomnak már nem kell a déli alvás?

Figyelt kérdés
Kislányom rendszerint nem akar délben aludni és este is csak nagy nehezen alszik el.Ez mitől lehet?
2012. szept. 28. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Hát gyanítom ez csak átmeneti dacolás az alvás ellen... Még óvodában is alszanak. (na jó, 1-2 gyereket kivéve)

Ha nem akar aludni akkor is pihenjetek, olvasgassatok fekve vagy valami csendes elfoglaltság legyen amit fekve, pihenve tudtok csinálni. Délután pedig vidd levegőre, szaladgálja ki magát, és fog aludni este hidd el.

2012. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én lányom most lesz 2-éves pár nap múlva és délután 1h alszik majd este 22:00 körül,de ez változó van mikor 23h körül :D,attól is függ mennyire pihenik ki magukat éjszaka,vagy mennyire vannak benne a játszásban,ha jót játszanak a délutáni alvás akár 3h kor is lehet legalább is nálunk így van.
2012. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19 hónapos a lányom, ő is ezt csinálja már vagy 2 hete. Nagyon nem akar aludni, lázad. De én meg tudom, hogy fáradt, és kell neki az alvás. Szóval türelem. Szerintem egyszer majd elmúlik. :)
2012. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja 2 hete,már nagyon kész vagyok én is....egyszerűen bármit csinálok,ígérek ,fenyegetek ,semmi alvás nem lesz belőle.Fogalmam sincs mi legyen,próbálkozzak-e még,mert így csak kikészítjük egymást.Többen azt mondták,hogy középső csoportos koráig ragaszkdodnunk kell nekünk szülőknek is az alváshoz.Tényleg nem tudom.Lehet,hogy csak a frontok +dacolás.
2012. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!