Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvennéd már most a Karácsony...

Megvennéd már most a Karácsonyi ajándékot kisgyerekeidnek?

Figyelt kérdés
Ha igen ,akkor nem tartasz attól,hogy más fogja addigra érdekelni?
2012. szept. 23. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
igen van amit megvette.igazából nem,mert amit vettem olyan még nincs neki,és biztos szereti.de van amit nem merek még megvenni.pont ezért.de ez nagyon olcsó volt és új,igy megvettem.
2012. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden évben megvettük eddig hamarabb, idén is így lesz.

Persze valószínű minél idősebb lesz, annál nehezebb lesz ezt megoldani. 10 felett már szerintem problémásabb lehet ez, de majd meglátjuk.

2012. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen most néztem ki egy szép gyerekpaplant és párnát derékaljat ezt megvezsem neki most
2012. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már megvettem az ajándékok egy részét, de novemberben még szülinapja is lesz a kislányomnak, de ötletem már a szülinapjára is megvan. Csak azért kezdtem ilyen hamar az ajándékok beszerzését, mert októberben születik a kistesó, így karácsony előtt már nem lesz annyi időm ajándékok után szaladgálni. Remélem, hogy érdekelni fogják.
2012. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézegetem már, mert játék konyhát akarok venni neki, és figyelem az akciókat. Amint találok jó áron, megveszem, akkor is, ha ez épp október közepén lesz mondjuk. :)
2012. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, már elkezdtem vásárolni, épp tegnap vettem egy újabb adag vonatsínt és házikót a már meglévő készlethez. Vettem már társasjátékot is, vettem már mesekönyvet is.

Hát nem, attól nem félek, hogy decemberben ezek nem fogják érdekelni... Fura lenne, ha kifordulna önmagából 2-3 hónap alatt...

Tavaly is szeptemberben kezdtem vásárolni, karácsonyra annyi dolog gyűlt össze, hogy még én is csak bámultam, hogy milyen ügyes voltam :) (Tudod, mire eljött a becsomagolás ideje, sok dologról meg is feledkeztem) ő meg örült a sok mindennek :)

2012. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát egy ajándékot már én is megvettem de most láttam egy másik játék akciót és azt mondta a párom,hogy lassitsak egy kicsit.Még soká lesz karácsony.
2012. szept. 23. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!