Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kell vigyázni 7 és 11...

Hogyan kell vigyázni 7 és 11 éves fiúkra?

Figyelt kérdés

Angliába megyek Aupair-nek egy 7 és egy 11 éves fiú mellé. Még nem vigyáztam így gyerekekre, ezért kérdezem, hogy mit szeret csinálni, játszani ez a korosztály, és hogy mennyire problémásak, mire figyeljek oda? Tudom, hogy ember függő, de azért mégis mire számítsak?

Köszönöm.


2009. júl. 31. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég felelőtlen, hogy igy elvállalod, hogy nem is konyitasz hozzá... Ezt a kinti szülők tudják?? A gyerek komoly felelősség, mit csinálsz, ha lázas, ha hisztis, ha dacol veled, stb??? Szerintem kezdj őrült tempóban kisgyerekekről szóló szakkönyveket olvasni (könyvtár).
2009. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Délután kell velük lennem, amikor még nincsenek otthon a szülők, nem egész nap, és ha baj van, akkor hívom őket.
2009. júl. 31. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Iszonyú nagy felelősség gyerekre, sőt gyerekekre vigyázni. Én nem is engedném csak olyanoknak, akiknek van valami előképzettségük. Én óvónőként szoktam néha gyerekekre vigyázni, de így is adódnak nehéz helyzetek. Szörfözz a neten, keress játékokat (pl. szójátékok). Sok szerencsét és kitartást! Nehéz lesz két kiskamasz fiúval...
2009. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!