Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos kisfiam az utóbbi...

15 hónapos kisfiam az utóbbi napokban a falba vagy épp az útjában lévő dolgokba veri a fejét.2 hete indult el. Egyértelműen dacból teszi, ha nem a kívánsága szerint történik valami. Sírással párosul. Mi a teendő? Köszönöm válaszotok!

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi.Így próbálja megnyugtatni magát.Le fog szokni róla később.
2009. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem abszolút nem természetes,ha egy gyerek így fejezi ki a nem tetszését.Veri a fejét a tárgyakba,gondolj bele,az fáj neki.De ha úgy látod,hogy nem reagál a fájdalomra,akkor valószínűleg kikapcsol az agya-tapasztalat.

Szerintem beszélj a védőnővel,vagy gyerekorvossal,és kérjél beutalót neurológiára.Inkább szakember mondja,és ne mi,hogy nincs semmi baja a gyerekednek.

2009. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem neurológiai eset:) A védőnővel időközben beszéltem. Szerinte természetes reakció, dackorszak. El kell terelni a figyelmét és idővel kinövi. Pár hét-hónap..
2009. aug. 1. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
MINTHA én irtam volna ezt a kérdést.Ugyan ezt csinálta az én kisfiam is. elöször nem figyeltünk oda jobban csinálta aztán az apuka egy kicsit megdorgálta idövvel pedig elhagyta.csak magára akarta hivni a figyelmet.
2009. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!