Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovikezdés betegséggel? Másnak...

Ovikezdés betegséggel? Másnak is lett pár nap után beteg az oviban frissen kezdő gyermeke?

Figyelt kérdés
Most kezdtük az ovit a héten, és máris beteg:-(Még be sem tudott szokni igazán:-(Nagyon elszomorít, pedig szívesen ment, tetszett neki.
2012. szept. 13. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Kedden már náthás volt,szerdára pedig súlyos kötőhártyagyulladást kapott.
2012. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát igen az ovi egy fertő. Szinte ez a normális suli/ovi/bölcsi kezdésnél szünet után. Nem meglepő, nem egyedi.
2012. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Múlthét csütörtökön kezdtük az ovit. Akkor még csak 2 órát voltunk, alig akart hazajönni. Pénteken már reggel vittem, ebéd után hoztam el. Szombaton is menni akart... :) Vasárnapra beteg lett (köhögés, orrfolyás), így hétfőn doki.

Gyógyszer nélküli itthon tartás, majd ha meggyógyult, mehetünk az igazolásért (gondoltam, mitől gyógyulna meg, így éjjelre borsmenta párologtató, hátára fürdés után baby luuf balzsam, lándzsás utifű szirup, tantum verde spray, c-vitamin). Ma már vittem a dokihoz igazolásért, az orra már nem folyik, kicsit köhög még, de nem fullad, nem fertőz. A doki is azt mondta, ha minden kis köhögéssel otthon tartanám, nem járna egész ősszel-télen oviba. Így ma már vittem, megint otthagyott, szaladt be a csoportszobába. :)

2012. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, akkor szerencsések vagytok hogy ennyire szereti az ovit:-)

Hát igen, szomorú ez a sok betegség, nem tudom, a mi időnkben is ennyire betegesek voltunk, harminc évvel ezelőtt?

Remélem a fiamnak sem lesz törés hogy itthon van, úgy örültem hogy szívesen megy, fájt a szívem hogy nem tudtam ma is vinni, mert mondta az ovónő is látszik hogy szeret ott lenni.Csak még kevés ez a három nap hogy elmondhassuk hogy minden rendben, szerettem volna ha legalább a héten járt volna:-(

2012. szept. 13. 12:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Kicsit félek tőle hogy az egész ovis év így fog kimenni, betegségből ki-be, nekem meg majd dolgozni is kellene valahogy....
2012. szept. 13. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom multhét hétfőn kezdte az ovit és már csütörtökön nagyon folyt az orra, pedig a nagyobb testvérei mindig hozták haza a különféle betegségeket , akkor szinte sose volt beteg , azt hittem eddzett lesz a bacikkal szemben.
2012. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, hétfőn ovi kezdés, csütörtökre fél ovi orrfolyás. De egy kis orr folyással nem marsztalják otthon őket.
2012. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Múlt hétfőn kezdtük, kedden már nem ment. Talán most hétfőn mehet. Vírusos torokgyulladás. :-(
2012. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Második éve jár a fiam oviba. Az első évet végig betegeskedte. Most 8 napot volt oviban, ma már itthon tartottam, mert elég taknyos szegénykém. Ez már csak ilyen. De inkább az első 1-2 évben, mint az ovi utolsó évében, amikor már kötelező vinni!
2012. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!