Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak a kisfiamnak ovi...

Mit adjak a kisfiamnak ovi előtt enni?

Figyelt kérdés
Eddig bölcsis volt és hozzá volt szokva, hogy már 8 órakor reggeliznek. Elég volt a szokásos kakaó kb fél 7kor, ha kelt, és pont jó volt így. Mostmár 3/4 9kor esznek az oviban és így nem elég neki a kakaó, megéhezik 8-ra. Ha meg normálisan reggelizik, nem eszik az oviban, de úgy meg hosszú neki ebédig...Szóval kicsit bonyolultan írtam le, de szeretnék valami "köztes" megoldást, hogy jó legyen. Ti hogyan oldjátok meg? Köszönöm!
2012. szept. 11. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár nem vagyok anyuka, de talán egy fél szelet kenyeret adnék valamilyen könnyű felvágottal, esetleg sonkával. Vagy egy Jó reggelt szeletet.

2012. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én is ebben a gondban vagyok

hétfőn egy fél szelet sonkás kenyeret kapott,ma meg egy zott montét egy 55 grammosat

én azért is vagyok bajban,mert sokszor tudom vinni a fiam fél kilencre,akkor ráérünk reggelizni,de van,hogy fél hétre kell vinnem,ilyenkor nincs idő csak valami gyorsra,joghurt,ilyesmi

2012. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Túrórudi
2012. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom müzlit szokott enni kis tejjel. Ez pillanatnyilag laktat, de elég hamar megéhezik, lehet már a reggelire éhes lesz. A lányoméknak 8-tól van reggeli, de ő tud akkor is enni.
2012. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Joghurt zabpehellyel (igazival), van benne minden jó és kitart az energia, amit ad.
2012. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amiket én szoktam a gyerekeimnek ovi előtt adni: gofri, vajas zsömle, házi keksz, pirítós, zabpehely tejjel. Ez 5 napi adag. Változatos, egészséges és kiadós. Igaz korábban kell kelnek néha napján, de megéri.
2012. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A drágám 7kor kel, megissza a kakaót, mosdás, fogmosás, öltözés és irány az ovi...Nem nagyon tudunk leülni enni, kakaó után még nem kíván enni. Ha korábban keltem, nyűgös, ha nem alussza ki magát. Jó ötlet a zabpehely, ha hamarabb kel, azt kap majd,vagy útban az oviba Jó reggelt kekszet...Várok még tippeket!
2012. szept. 11. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár én felnőtt vagyok, de a yoghurtba kelekeverem otthon a zabpelyhet és útközben megeszem.
2012. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túró Rudi, azt menet közben is meg tudja enni.
2012. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Viszont a túrórudi nálunk édesség, nem reggeli, az kilőve...
2012. szept. 18. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!