Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 eves jisfiunak jot tesz...

2,5 eves jisfiunak jot tesz az ovoda? Megkapja a kellö foglalkozast, figyelmet? Sajnos meg alig beszel, nem nagyon önallo

Figyelt kérdés
sajnos visszakell mennem dolizni 1 honap mulva,es muszaj volt beadnom ovodaba,mert a gyes az ehenhalas,eddig birtuk.bölcsi itt nincs csak fizetös

2012. szept. 8. 21:32
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsanat a helyesirasert,kisfiut akartam irni,csak siettem.
2012. szept. 8. 21:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak saját példánkat tudom írni, nekünk nagyon kedves aranyos igazi tyúkanyó típusú óvónénijeink voltak (vannak) az én fiam se volt még 3 éves mikor kezdte az ovit ugyanezért amit írsz menni kellett dolgozni, de bölcsi meg csak 40 ezer ft-ért lett volna így 3 hónappal 3 éves kora előtt bevették az oviba.

Önállósága hát nagyon kevés volt, beszélni kb. 40-50 szót tudott (későn kezdett beszélni nagyon). Egyetlen kitétel volt, hogy megbízhatóan szobatiszta legyen, ez mondjuk sikerült.

Nem tudott egyedül enni, akárhogy erőltettem, nem sikerült, inkább nem evett! Sok étel tekintetében válogatós volt, nem ivott pohárból, nem vetkőzött csak egy két ruhadarabot, öltözéstől pedig fényévekre voltunk..

És rajta kívül volt még jó 4-5 ilyen pici gyerek a csoportban. De nagyon odafigyeltek rájuk, semmi negatívat nem tudok mondani!! Szárnyakat kapott rengeteget fejlődött, itthon is folytattuk az önállóság serkentését.

Csomó ételt megevett amit itthon sose. Úgyhogy maximálisan elégedett voltam emiatt hogy nem kellett aggódnom, szorongnom a munkahelyen arra gondolva hogy vajon mi lehet vele. Anyja helyett anyja volt az óvónő.:)

2012. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi,igen mi is hasonloan vagyunk,nekem is annyi elönyöm van hogy regota szobatiszta,szinte 1 eve,enni eszik neha önalloan,ha van kedve,nalunk,csak a beszed a gond,ami miatt aggodom,es sajnos,ö nagyobbakkal van 1 csoportba,ö az egyeduli,aki nincs 3 eves,többiek 3-4-5 evesek,vegyes csoport.csak en attol felek,hogy 1 ovonö,van delelött,1 delutan,szoval 1 ovonö 25 gyerekre.ez azert nagyon aggaszt
2012. szept. 8. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:

ha meg alig beszel, akkor jobb lesz neki mint veled otthon

talan meg tanulni is fog vmit

2012. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!