Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le 14 hónapos...

Hogy szoktassam le 14 hónapos kislányomat, hogy ne harapjon meg mindenkit?

Figyelt kérdés

Állandóan meg akar harapni minket!

Ha jó a kedve akkor szeretetből ha valami nem tetszik neki akkor dühből!Volt valakinek ilyen problémája?Tele vagyunk harapásnyomokkal!Mindig mondjuk neki, hogy nem szabad, meg anyának ez nem jó!Ja és ez nem a fogzás velejárója mert már egy ideje csinálja!


2009. júl. 29. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

A kis kannibál! :)

Adjatok neki valamit amit rághat. Pl. olyan izé amit a szájukba szoktak adni hogy annak a végét rágják. (bocs hirtelen nemjut eszembe a neve remélem érted mire gondolok, ilyen cumisüveg vége van rajt... vagyis ugy néz ki :D)

2009. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerűen erőteljesen céltudatosan szólj rá hogy NE HARAPJ !!Esetleg motiválhatod azzal is hogy picit a szájára csapsz!Persze nem kell kiverni a fogát, az is hatásos ha szintem épp csak éri a kezed.Nem az ütés nagysága számít hanem hogy tudja hogy a harapások után ez jár!
2009. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

hát nem tudom. lehet hogy tényleg csak harapós. de valószínű hogy valami hiperaktív kis gyagyás lehet

többet kéne vele foglalkozni és ha nem lehet leszoktatni egy nagyon ráütni a szájára

2009. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Az utolsó válaszadó egy idióta.Semmi köze annak, hogy mennyit foglalkozol egy pici babával ahhoz, hogy mennyit foglalkozik vele az anyukája.Hogy lehet valaki ennyire undorító, hogy gyagyásnak nevez egy 14 hónapos kis emberkét....Bocsánat, hogy off-oltam, de sajnálom, hogy ennyire gusztustalan emberekkel élek egy országban!

1 éves kisfiú anyukája,akinek a babája szintén szokott harapdálni szeretetből.

2009. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
mennyit harap (bocsánat)
2009. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 15 hónapos és ő is harap. Már azt meg tudtam neki magyarázni, ha szeretünk valakit akkor símogatjuk, és nagyon ügyesen símogat, meg odabújik. De ha valami nem úgy van ahogy ő elgondolta akkor aztán beleremeg úgy harap. Nekünk is tiszta harapásnyom mindenünk, mert ahol ér ott harap. Próbálom neki higgadtan, erélyesebben mondani, hogy nem szabad, de egyenlőre falra hányt borsó. Abban bízom, hogy kinövi.
2009. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el

[link]

16.59-es voltam.

2009. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 19 hónapos és nem rég hagyta abba a harapást. Már én is majdnem a falnak mentem. De csak egyet tettem: egy erélyes "nem szabad" - és bíztam a csodában. Eljött, kinőtte. Türelem, elmúlik ez is egyik napról a másikra :-)
2009. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk tényleg egyik napról a másikra múlt el,mert én reflexből akkorát lezavartam neki,hogy úgy meglepődött,hogy csak pislogott.Ez 2x történt meg és azóta nem harapott egyszer sem.

Lehet lepontozni,hogy ütöm a gyereket,de én nem voltam hajlandó tűrni,hogy tiszta kék-zöld foltos legyen a testem a harapás nyomoktól.Arról nem beszélve,hogy engem 2x úgy harapott meg,hogy cafat lógott a karomon,és vérzett!!!!

2009. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utolsóhoz


Ha majd a fiadnak valami nem tetszik (játszó, ovi, bölcsi) és zsigerből lezavar a társainak egy jókorát akkor mond, hogy tőled tanulta.


Úgy látom, ez ma a trend, verni a gyereket :( Aztán meg kukáznak a felnőttek, hogy miért agresszív, erőszakos...a gyerek.

2009. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!