Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jo kezdés? Cumi kérdés

Jo kezdés? Cumi kérdés

Figyelt kérdés

kiderült ujra fogzik a lányom növeszti 17-18 dik fogat és nagyba korlátozom a cumi használatát elalváskor megkapja amig el nem alszik majd kiveszem neki

illetve ha nappal nyüszög csak akkor kapja meg amugy meg el van dugva . Mikulásra tervezem hogy elviszi és helyette kap ajándékot.


2012. szept. 6. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg fogja találni az ujját! Kezdésnek jó. Mondjuk nem tudom mi volt a kiindulás? Az éjjel-nappali cumizás. Nálunk 20 hós a kislányom, de mindig csak alváshoz használjuk a cumit. Ágyból csak tisztításkor vettem ki. Így persze, ha jött a foga szopogatta a rágókát, de cumit nem kapott, nem is kért. Következő lépés, hogy nyüszögésre se kapja meg. Ez nehezebb lesz, mint az elvitte a Mikulás sztory.
2012. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szabad szívatni cumi megvonással, ha épp nő a foga. Az épp elég rossz neki! Ráadásul ha már úgyis tervben van a Mikulás, akkor decemberben úgyis végleg megszabadultok a cumitót.

Én tuti megvárom, amíg az összes fogacska kijön, addig jó ha van egy ilyen nyugtató eszköz.

2012. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!