Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nalatok lehet az oviba a...

Nalatok lehet az oviba a gyereketekszulinapjara pl hazi sutit vinni? Vagy csa olyat, amirol szamla van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 21:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet, de csak olyat, ami nem krémes dolog. Gyümölcsöt meg bármilyet. Még életemben nem kaptam számlát a piacon, hiába nem saját a gyümölcs :D
2012. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tényleg érdekes, mert képzeljétek, volt szülői. Megkérdeztem hogy lehet e házit, azt mondják nem. Aztán az egyik óvónője a lányomnak mondta: A tortáid, mi?!? Mondtam igen, szívesen sütnék a lányomnak ide is, -erre rögtön fölkapta a fejét a másik óvónő is, hogy formatorta, sütsz máshova is, hááááátt..... szóval még az is lehet, hogy mire novemberben lesz a lányom szülinapja, megoldható lesz hogy oda is inkább házi tortát vigyek. :-) Érdekes mi?

Kérdeztem hogy óvódai alapítványi bálba felajánlásnak lehet e házi torta, :Minden további nélkül!

2012. szept. 8. 20:54
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk sem lehet, sajnos...bár az indokot természetesen megértem. Egy cukrászdát az antsz bármikor ellenőrizhet, viszont ki tudja kinek mi van a konyhájában. Az a baj, h mi pl nem tudunk megvenni egy 6000 Ft-os tortát többszázforintos extra marcipándíszekkel a tetején, míg mások meg megveszik. Ez egy picit rossz a kevésbé jómódú szülőknek. Egyes helyeken egyáltalán nem sütiznek, hanem gyümölcssalátát készítenek tejszínhabbal. Örülnék neki ha a mi csoportunkba is ez lenne. Ezt mindenki meg tudja fizetni, egészségess és kellőképp különleges is.
2012. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ennek azért lehetnek más okai is. Anyukám óvodavezető. Náluk sem lehet már egy ideje, mert volt egy elég kellemetlen eset. Házi készítésű gyümölcstorta, 2 gyerek lett rosszul, valószínűleg a zselatintól. Ezt senki nem láthatta előre, de az egyik szülő nagyon kiakadt és a kislány anyukáját hibáztatta, hogy megmérgezte a gyerekét.. Eléggé nagy balhé lett belőle.. Pedig a tortának baja nem volt, de a többi szülő persze az esetből annyit szűrt le, hogy bár az ő gyerekük nem lett beteg, a torta rossz volt, mindenki az anyuka ellen fordult, a gyerekek meg gonoszkodtak a kislánnyal. Jó néhány napba telt, míg az óvónők "rendet tettek".

De képzelhetitek, hogy érezte magát az anyuka és a kislány :(

Így meg, ha bárkinek esetleg baja lenne, lehet menni balhézni a cukrászdába.

2012. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk elvileg csak bolti, de számlát nem kérnek. De sokan hoznak házit. Ételmintát tenni kell belőle. (dajka vagyok)
2012. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!