Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nurofen lázcsillapítóval...

A nurofen lázcsillapítóval nem árthatok neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves múlt és pár napja nagyon szenved a rágófogakkal.Este ha elalszik sírva kel fel és nagyon fájlalja.Dentinoxal kenem neki olyankor, de nem használ. A nurofent meg nem mertem neki eddig adni, mert nem tudom, hogy ha nem lázas adhatom e neki, és nem e szokik hozzá. Meg mi van ha csak egy hónap múlva jönnek ki, nem adhatom neki minden este. Mit tegyek hogy ne szenvedjen, de ne is ártsak neki?
2009. júl. 28. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindkét gyerekemnek adtam esténként Nurofent vagy Panadolt felváltva mikor éjjel sirdogáltak a fogzás idején. Nálunk is a rágófogak jöttek nagyon nehezen.

Semmi kárt nem teszel a babádban ha adsz neki fájdalomcsillapítót éjszakára.

2009. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. A fiam 19 hónapos. nekem az a tapasztalatom, hogy ez a helyzet, amit leírtál /tehát hogy aludni sem tud már tőle/ csak a fog kibújása előtti 2, max 3 nappal jön már elő. 3 napig nyugodtan adhatsz minden este Nurofent, én legalábbis így szoktam és könnyebben van tőle. üdv
2009. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!