Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma lett a kisfiam 6 éves,...

Ma lett a kisfiam 6 éves, reggel elvittem az oviba és nem is köszöntöttem fel, előfordult már veletek ilyen, hogy így elfelejtettetek valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon összejött mostanában minden :nekem epeműtétem volt 24.-én,a férjem hétvégén ment ki Németországba dolgozni,most először,izgultunk,hogy jól odaérjen,hogy jó helye legyen.


Arra gondoltam,hogy délután elmegyünk ketten valahová és akkor köszönteném fel .


2012. szept. 4. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elfeledkeztem a lányom névnapjáról. Kétszer is. Kicsit ciki volt mikor anyósom köszöntötte, nekem akkor jutott eszembe, hogy az oviba is vinni kellene valami sütit, stb.


Később pótoltuk és kész. A gyerek nem tartja ezt így számon. Majd délután megköszöntöd.

2012. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A délutáni köszöntés, kettesben egy jó kis program jó ötlet, ez a születésnapi MEGLEPETÉS!!!


Ha észreveszed rajta, hogy bántja, amiért reggel nem köszöntötted fel, legyél vele őszinte, és mondj el neki mindent. Nagyfiú már, meg fogja érteni, és még jól is eshet neki, hogy nagyfiús dolgokról beszélgetsz vele.

2012. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem felejtetted, ma van a szülinapja, délután lesz meglepi is, nem hiszem, hogy ez most lelkileg rosszul fogja érinteni :)


nekünk az első szülinapja sikerült cikisre ilyen szempontból, pont hétvégére esett, csináltunk egy családi bulit, mindenki jött tortával, ajándékokkal, egész nap sütöttem főztem, házat díyszítettem, jó későn mentek el a vendégek, még a fürdést is kihagytuk annyira fáradt volt. aztán mikor már édesdeden aludt én meg majd sírtam, hogy ilyen nagy fiam van, beugrott, hogy mi fel sem köszöntöttük :SSS

azért a szülinapi maciját melléfektettük, de hát az nem ugyanaz :(

2012. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A múlt héten a lányom névnapját felejtettem el! :( 4 éves, ő nem tudja még mikor van, de nagyon ciki volt, mikor délelőtt a szomszédasszony jött, hogy jaj boldog névnapot drága! :(

A gyerek meg nézett rám bambán, hogy anya tényleg ma van a névnapom. Azt hittem elsüllyedek a gyerek meg a többiek előtt, de ez van! Nekünk is összejött minden mostanában, minden az eszembe volt, csak ez nem. :(

Délután szóltam apának hogy hozzon meglepit, így a pici ajándék sem maradt el, közös játék, fagyizás és este a gyerek úgy bújt hozzánk, hogy "anya, apa olyan jó volt ez a boldog Névnap!" :)) Megkönnyeztem!

2012. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!