Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » H1N1 - a család Görögországban...

H1N1 - a család Görögországban - engedjem?

Figyelt kérdés
A nagyszülők vasárnap jönnek meg Görögországból, a 19 hónapos fiam hétfőtől náluk töltene 5 napot. De én rettegek, hogy mi van, ha véletlenül hazahozzák a H1N1 vírust? HÜLYE VAGYOK? Engedjem oda nyaralni vagy halasszuk el pár héttel? Őszinte válaszokat kérnék!!
2009. júl. 28. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elhalasztanám a nyaralást a nagyikkal.Benne van a pakliban ,hogy hazahozzák a vírust.Ha elmennek orvoshoz és a vizsgálat negatív akkor semmi akadálya hogy a kisfiad velük legyen.Jobb félni mint megijedni!Szép napot. 34 hetes km.
2009. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is így gondolom. A párom is. Csak megfordult a fejemben, hogy lehet, hogy túlaggódjuk a dolgot??
2009. júl. 28. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem aggódjátok túl.Lassan már a házból se léphet ki az ember, ahogy egyre jobban terjed a betegség.Én biztos,hogy messziről elkerülném az embereket de muszáj kolbászolni a városban.
2009. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon is van H1N1.

( [link]

Amúgy meg minden évben van ilyen olyan influenzajárvány, nem értem miért ez a pánik, akkor is halnak meg emberek, (idősek, betegek)

Mi Görögörszágba megyünk nyaralni, eszembe se jutott, hogy ne menjek, úgyis már minegyik országban jelen van a vírus.

2009. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is.
2009. júl. 29. 07:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!