Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol kapok 27-es vászon,...

Hol kapok 27-es vászon, tépőzáras tornacipőt KISFIÚNAK?

Figyelt kérdés
Megőrülök, már vagy ezer helyen voltam, Deichmann, Humanic, Tesco, Dechatlon, stb., de nem találok ilyen cipőt! Bezzeg ha lányom lenne, már simán meglenne! Ott aztán van választék! A fűzős nem jó, mert még csak 4 éves, és kondicipőt sem akarok, azok olyan nehezek. Van ötletetek? A legtöbb üzletben 23-asnál megáll az élet, a kínaiban meg egyszer vettem, többet se fogok, mert iszonyúan beleizzadt a lába. Ti hogy oldjátok meg?
2012. szept. 2. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt van egy....de használt....de ahogy látom nem sokat volt valakinek a lábán... szerintem jó fogás,ha nem találsz sehol...

2012. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Deichmann
2012. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Bocsi, de nem figyeltem, hogy milyen boltokat soroltál fel.Viszont én tényleg ott vettem fekete gumis orrú tépőzáras vászoncipőt, Volt még minden méretben, de hát szezonja van. Ilyenkor 10 perc alatt képesek elkapkodni az emberek.

Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni!

2012. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is így jártam. Deichmann hirdette, tök jól nézett ki, 1790 Ft-ért. Mire odaértünk nem volt 27-es méretben tépőzáras, csak a fűzős. Mivel máshol sem kaptam ,ezért megvettük a d.-ban a fűzőst, és fűzőt kicseréltem gumira. Fel tudja egyedül is venni, nem kell kötözgetnie.
2012. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sokáig keresgéltem ilyen egyszerű tornacipőt, aztán egyik ovistársunk anyukája mondta, hogy a kínaiban. Na, ott tényleg rengeteg féle volt, minden méretben.
2012. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!