Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőt vesztek kisgyerme...

Milyen cipőt vesztek kisgyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Én már nem tudom, milyen lenne a legjobb. Olyanokat keresek, amikben, ha belül végighúzom az ujjaimat, érzem, hogy nem egyenletes a felülete. Szóval van benne valami "kialakítás". Szerintem ez még azért nem igazi harántemelés, amit régebben ajánlottak, és mostanában nagyon elleneznek. De persze nem tudhatom, hogy az-e, nem vagyok szakember. Jól teszem, hogy ilyeneket veszek (és ezek ráadásul drágábbak is), vagy vegyem egyszerűen a sima, egyenes talpú cipőket?

Ti milyet vesztek?


2012. aug. 28. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A legújabb álláspont szerint a sima egyenes belsejű cipők jók. Mert állítólag ha ott középen meg van emelve akkor azok az izmok ellustulnak, nem alakulnak ki.

Én szupinált cipőt fogok venni, mert lányomnak ezt írta elő az ortopéd orvos.

2012. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!