Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hol vesztek szandált a...

Ti hol vesztek szandált a kisfiatoknak és mennyiért?

Figyelt kérdés

Annyi féle van,nem tudok dönteni,szeretnék olyat ami jó a lábának de nem is annyira iszonyatos összeg.

Ti milyen márkát vesztek mennyiért?


2012. jún. 2. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig Sziesztát veszek, drága de a kis lába még drágább! Szandált 10k, cipőt 14k körül... Brendon vagy Podmanicky utca.
2012. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintén Brendonban Bopy-t vagy Cicibant

9000 Ft a szandi 13000 a cipő

sajos, de mindenképp fontos, hogy a lábbeli új legyen, fogja a bokát és ne legyen harántemelős, azaz betétes, mert rendellenes boltozatot alakit ki a talpon.

2012. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én általában 5-20ezer között szoktam költeni egy lábbelire. A márka teljesen változó, csak a minőség érdekel és a küllem, az ár a legutolsó szempont. Szerintem úgy csináld, hogy megnézed mennyit tudsz rááldozni és utána megnézed, hogy abból a pénzből hol nézelődhetsz. Ne legyen amiatt lelkiismeret furdalásod, hogy nem tudsz mondjuk Siesta cipőt venni a gyereknek, csak igyekezz azért új darabokat választani, amit még nem taposott ki senki.
2012. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link] most ilyen van neki utcára


[link] ilyenben van a bölcsiben


[link] tavaly ilyen volt neki

2012. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz választani, az tuti :)

Változó, hogy hol veszünk. A 3 nagy cipőboltban (Deichmann, Reno, Humanic) ált. szokott lenni választék.

Szandálnál én azt nézem, hogy kívül-belül bőr legyen és normális csatja-tépőzárja legyen. A kicsinél még arra is figyelek, hogy ne lehessen összenyomni hátul a kérgét.

Idén mindketten Baren-Schuhe márkájút kaptak 6-6000 Ft-ért a Deichmann-ból, de amúgy változó.

Mondjuk 8000-nél többet biztos nem fizetnék nekik egy szandálért...

2012. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használtan vettem egy Elefantent, amit az előző tulajdonosa benti cipőnek hordott. Olyan, mintha most vettem volna le a boltban a polcról :D Tökéletes, még megkopva sincs a talpa se. 2800-at fizettem érte. Szerintem megérte :D
2012. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!