Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Logopédus, mennyiért?

Logopédus, mennyiért?

Figyelt kérdés

4 évesek az ikreim, most kiscsoportosok. Szeretném őket logopédushoz vinni (óvónéni is említette, hogy szükséges lehet), de az oviban csak nagycsoporttól foglalkoznak a gyerekekkel. Én nem szeretnék addig várni. Szeptembertől keresnék, de nem tudom mennyit kérnek alkalmanként.

Tud valaki árakat?


2012. máj. 4. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
pest m-o kisváros, itt 1200ft/alkalmomtól egészen a sokezres összegekig vannak árak
2012. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ejha...vagyis 2 gyerekre 2400-tól kezdődik/alkalom...azt a kutya fáját...
2012. máj. 4. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz a nevelési tanácsadóban!!! Ott is vannak logopédusok, és elvileg az ikrek amúgy is veszélyeztetettebbek (közös nyelv, zártabb kommunikáció)

Nem is értem, miért várnak ennyit az oviban!!!

Nálunk az óvodai logopédus már 4 éves kortól foglalkozik a gyerekekkel!

2012. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk azért csak a nagycsoportosokkal foglalkoznak, mert Ők mennek suliba. És túl sok a beszédhibás, nincs idejük a kisebbekre.
2012. máj. 5. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!