Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez az osszeepithet...

Szerintetek ez az osszeepitheto jatek (mic o mic a neve) jo ajandek lenne egy 34 honapos kisfiunk?

Figyelt kérdés

Ilyen kis kapcsokkal kell osszeepinteni az autokat, repuloket stb. Az anyaga olyan gumis-muanyag szeru. Azt irja, hogy nincs eles vagy szuros resze a jatekoknak es 3+ eves kortol ajanlott. De mar irta termeszetesen puzzle dobozon is, hogy 2+ es meg a 4+ eves gyerek sem tudja kiraktni, ezert nem igen bizon ezekbe az ev kategoriakba amit a dobozokon ir. :) Gondoltam rakedek itt, hogy ti megis mit gondoltok?


[link]


2012. aug. 28. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeket a "modelleket" egy 3 éves gyerek még nem tudja útmutató alapján sem összerakni. A kis "szögek/pöckök" meg szintén nem az ő kézügyességüknek való. Én inkább vennék neki - ha van már valamennyi készlet otthon - kiegészítésként duplo kockákat, autóalapot, alaplapot vagy ha azt már meghaladta, s nagyon jó a kézügyessége, Lego alapkészletet (kocka, alaplap, ablak, ajtó, tetőcserép, kerekek). 3 és 3/4 éves fiam még mindig imád duplozni és mellette már legozni is, de a leírásokat még nem követi, viszont nagyon szupi dolgokat tud már építeni legoból.

Ha ezeket nem szeretnéd, nálunk most épp a Korong építőjáték a nagy szám, mert már nem csak úgy vaktában rakja össze, hanem tényleg látható figurákat, járműveket készít belőle. Illetve 4. szülinapjára gondolkodom a Java játékban, bár ahhoz már tényleg kézügyesség kell. A Geomag volt még tavaly karácsonykor felkapott játék, de az annyira nem mozgatja meg a fiam fantáziáját.

2012. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, ezt egy 3 éves még nem tudja összerakni szerintem. Sem magát a formát kirakni, sem összepattintani a kis pöcköket. Legalábbis az én fiamnak nem menne.
2012. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!


Kisfiam kedvenc jateka az osszeepitheto automoblox. Ezert teljesen meg van orulve es ezert gondoltam egy ujabb osszeepitheto valamit. En is gondoltam, hogy 3+ az egy kicsit bator jelzes a dobozon. :) Ezert is kerdeztem ra. Az automoblox az nem nehez es ossze is rakja oket, szereti osszerakni szinek szerint csak meg a kerekre nem tudja felhuzni a kulso reszt, igy kell segitseg neki. Ezekre valojaban 2+ volt irva de csak 2 es fel eves kora ota tudja oket osszerakni es szinte minden nap jatszodtunk veluk. Hanem igy lenne akkor meg a mai napig szerintem nem rakna ossze hiaba van 2+ rairva.


[link]


A lego duplobol megvan a rendorseg es sima epitokocka csomag de sajnos nem jatszik veluk. A playmobil-tol megvan az alaltkert de azzal sem jatszik. :( Pedig meg en is eljatszom veluk, nagyon szeretem. :) A geomag nem rossz otlet. Mindenkeppen ra fogok keresni, hogy melyik belolle az ami ot erdekelne. Szeretnek valami olyat talani, hogy a kezugyesseget fejlesszem egy kicsit. Mert se nem epit, gyurmazni sem szeret, rajzolni sem, a puzzle sem erdekli... Egyedul ez az automoblox meg a sima kisautok tologatasa.

Megegyszer koszi mindenkinek.

2012. aug. 28. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!