Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan boldogultok 3 éves...

Hogyan boldogultok 3 éves gyereketekkel?

Figyelt kérdés

Mi az amivel ki tud készíteni?

Miket tud már egyedül csinálni?

Miért szokott hisztizni?

Mennyit játszik el egyedül?

Könnyen barátkozik más gyerekekkel?


2012. aug. 19. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megrúg játszásiból, de közlöm, hogy ez rossz és fáj és mosolyogva tovább folytatja, ilyenkor én megpofozom, akárki mondhat bármit. Utána sír, majd abbahagyja. Szerencsére egyre kevesebbszer fordul már elő.


Egyedül veszi le-föl a szandálját, le a zokniját, le a kisnadrágot, ül bilire, felmászik a felállóra, megnyitja a csapot, szappanozza meg a kezét és kezetmos, egyre jobb az alapos fogmosásfélével, mossa a haját nagyszivaccsal és az összes testrészét, eszik kanállal és villával, iszik pohárból és flakonból is, segít a takarításban, főzésben, terigetésben, szemétkivitelben, motorozik, mászókára fel és lemászik, homokozik, páros lábbal ugrál, váltott lábbal lépcsőzik, énekel, mondókázik, összetett mondatokban beszél, hosszabb mesét és verset is mondd végig, szerepjátékozik, bekapcsolja a mobilt, számítógépet, végigmondja az összes autómárkanevet az utcán, köszön, elköszön, megmondja a nevét, hány éves, milyen színű a haja, szeme, felismerhető rajzokat rajzol.


Ha fáradt és aludni szeretne, vagy ha mondjuk inkább játszani menne a jatszótérre de mondjuk nekem vásárolhatnékom van, de szerencsére ezeket meg lehet vele beszélni már.


Amíg én zuhanyozom, emailt nézek, stb, akkor egyedül játszik, ilyenkor közlöm, hogy most anyának dolga van, addíg autózz egy kicsit.


Nagyon könnyen barátkozik. Hív másokat vele jétszani, vagy csak megy és beáll a sorba, ő is épít, vonatozik, stb, amit más csinál. Hihetetlenül drága a természete. Imádom ezért.

2012. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csak a nyávogással és idétlenkedéssel tud feldühíteni,de ha rászólok abbahagyja.elég szófogadó ügyes gyerek.van amiért nyávog,hisztizik,de megmagyarázásra ő már abbatudja hagyni.cipőt,nadrágot,kabátot egyedül vesz fel le,egyedül jár wc-re,fogat mos,törölközik,bár ezeket azért mi is megcsináljuk,nagyon választékosan beszél,a újságos feladatokat nagyon ügyesen megoldja,szeret egyedül játszani,de amióta ovis és én dolgozom azóta igényli,hogy játszunk vele,vagy csak legyünk ott vele,érthetően.biciklizik és szeret mozogni,bukfencezik,most cigánykerekeket gyakorol.rajzolni nem nagyon szeret,de olvasni igen,imád szerepjátékokat játszani és az ügyességi társasokkal is szívesen el van.nagyon könnyen barátkozik,kedves,segítőkész,buzdító a gyerekekkel.
2012. aug. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kicsike már inkább 4 évesnek mondható nem?
2012. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem.3 éves.télen lesz jövő télen lesz 4.
2012. aug. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De akkor hogy ovis? Tavasszal ment oviba?
2012. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
télen kezdte az ovit mint írtam télen lesz 4 éves,pontosan 3 éves és 4 hónapos.de miért kell ezen kiakadni?mi a baj a válaszommal?
2012. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!