Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vettél párnát oviba 3...

Hol vettél párnát oviba 3 évesnek?

Figyelt kérdés
Hol vetted és milyen (esetleg linket is)? Mindenki csak annyit mond, hogy hát tudod, kispárna. Na de milyen és hol lehet beszerezni? Köszönöm a segítséget.
2012. aug. 17. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
jysk-ben remélem jól írtam.Linkelni nem tudok,de ott lehet venni külön,meg takarót is.Írd be a google-be.ez egy áruház.
2012. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
IKEA-ban nagyon jó kispárnát lehet kapni.
2012. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól láttam, a Rossmannos heti akciós újságban pont a héten van kispárna.


Mi bölcsibe vittünk olyat, ami bébi ágyában volt az ágyneműhöz, ami olyan nagyon lapos.


[link]

ennek a párnája például

2012. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
KIKA
2012. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Ikea.

De nem értem mit kell ennyit agyalni egy kispárnán. Kispárna és kész, hát ennyi.

2012. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az Auchanban vettünk kispárnát 300-ért. Hírdetnek direkt ovis párnát is, de az sokkal laposabb. Ha van otthon felesleges kispárnátok, amit nélkülözni tudtok, akkor ne is vegyél, elég azt bevinni. [link] Egy példa a kispárnára :)
2012. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös! Minek válaszolsz, ha ilyen idegbeteg vagy?? Lépj tovább és pont. Ne fájjon neked, hogy én min agyalok, jó?

A többieknek köszi.

2012. aug. 17. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne az 5-ös idegbeteg? Tök nyugodtan feltett egy kérdést. Kérdező, te akadtál ki ezen azonnal tehát ha itt vakaki idegbeteg, akkor bocsáss meg, de az te vagy.
2012. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!