Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szénaboglya hajjal mit kezdtetek?

Szénaboglya hajjal mit kezdtetek?

Figyelt kérdés

2,5 éves lánykámnak olyan a haja,mint akit a 220 rázott meg.Hajmosás után,ha megszárítom még istenes,de reggelre megint ugyanolyan,mint hajmosás előtt.Szeretném neki növeszteni,így nem tudom mit csináljak!Félek neki rövid hajat vágatni.Ráadásul a feje tetején bal oldalt van egy rész,ahol rövidebbek a hajszálak.Ha ahhoz igazíttatnám,akkor tiszta fiús frizurája lenne.MOst már nagyjából eltűri a hajgumit meg a csatot,de nem mindig.

Várja még vele vagy bánatomra essen neki egy fodrász?


2012. aug. 17. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem attól olyan, hogy a hátán-oldalán alszik és felborzolódik? Az én kisebbik lányomnak is ilyen és ismerek 2 kislányt akinek hátul állandóan égnek állt a haja. Ők idővel kinőtték.

Én nem vágatnám le a haját, mert szerintem a rövid is égnek állna (csak akkor vágatnám le, ha sebes lenne a fejbőre vagy egyéb okból zavarná a haja) Szerintem ha megerősödik a haja nem lesz ilyen.

2012. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon édes így is,de ha egyszer visszanézi a gyerekkori képeit (bár mindig próbálok normál frizurát csinálni,de nem mindig lehet),elhűl,hogy anya miért hagyta így a haját.

Magamból kiindulva nm akarok rövidet neki.Sulikezdésre fülig érő hajat vágattak nekem,ami anyumnak mai napig tetszik,de nekem nem.A lányom még kicsi,de nem akarom,hogy a haja miatt legyen problémája a későbbiekben.

2012. aug. 17. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Vizesen kifésülöd, akkor száradás után göndör?
2012. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten hajfésülést könnyítő samponok (pl schauma) gyerekek részére, azt hiszem törpilla van rajta.

Ezen kívül vannak hajkisimító spricnik, szintén van schauma is, de a dm-ben van még többféle. Száraz és nedves hajra is lehet fújkálni. Szerintem jó, az én lányomnak is dróthaja van, ha ezeket nem használjuk. Inkább hátul, ahol elfekszi.

2012. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!