Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek, strandon vagy otthon...

Nektek, strandon vagy otthon a szabadban, mi van a gyereketeken?

Figyelt kérdés
Szerintem, egy kis bugyi mindenképpen kell, legalább a kislányokra, hogy nem menjen a kosz, a puncijukba.
2009. júl. 22. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Balcsira járunk,vettünk olyan úszó bugyit ami vízhatlan rá feszül a combijára így nem megy be a kosz,itthon a medencébe semmit,strandra nem járunk de ott meg kötelező az úszó pelus!
2009. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van úszóbugyink, 2 édes bikinink. Az itthoni medencében úszópelust használunk, a bébimedencében csak úszóbugyit.
2009. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszer azt olvastam, hogy kislányoknak, még székre, vagy hintára sem szabad leülni, meztelen popsival.
2009. júl. 22. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

strandon úszópelus, otthon sima pelus esetleg rövidújjú bodyval

szerintem is kell egy kis bugyi de nem csak a kislányokra kisfiúkra is, főleg strandon.

2009. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a fiam 17 hónapos,itthon kisbugyi.strandon uszópelus.
2009. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 15 hós,itthon a kertben sima pelus,ha a medencébe megy(nagy méretű)úszópelus,ha elmegyünk vhova,és víz van a közelben,akkor szintén úszópelus.Én soha nem hagyom csupasz popsival.Nem szeretném,ha össze szedne vmit,ha meg máshol vagyunk,szokja meg,h nem rohangál egy szál fütyiben.2 fiam van...
2009. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!