Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyankor mi a teendő, ha az...

Olyankor mi a teendő, ha az ikreknek egyszerre kell kakilni, de a lakásban csak egy vécé van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bili.
2012. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyiket átküldöd a szomszédba
2012. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát azért gondolom, hogy valamelyikük tud várni egy kicsit, bár nem írod, mennyi idősek. Ha pedig nem tud, akkor tényleg marad a bili :)
2012. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most lesznek 5 évesek. Nem az enyémek, (unokatesoméké)csak többször vigyàztam màr ràjuk. Mivel fiùk, a kisdolgot megoldjàk egyszerre.
2012. aug. 15. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egypetéjű 5 éves lányaim vannak, de szinte sosem kell nekik egyszere. Ha nagyritkán mégis, az megy előszőr, aki hamarabb eléri a wc-t. Elintézik 2 perc alatt. Ők még nem olvasnak ott újságot.
2012. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez cirkusz. egyik menni akar,hirtelen a másik is így jön a vita. egy dolgot lehet,az megy először aki előbb szolt.
2012. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi lányok vagyunk, ikrek és ha egyszerre kellett, ami nem cirkusz! akkor ráültünk ketten a wc-re, amíg elfértünk. 6-an vagyunk testvérek, így mindegyik testvéremmel előfordult hogy egyszerre kellett vécéznünk, és a fiú mellé is oda ültem. Mikor nagyobbak lettünk akkor már sorba álltunk:)

Ha meg még picik, akkor lehet bili.

2012. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elférnek egyszerre ketten a vécén?
2012. aug. 17. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:

attól, hogy kisgyerekek, még ne sz@rasd őket egyszerre... azért mégis....

szerintem hamar elintézik, vagy ha annyira sürgős, az egyiknek bili.

2012. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyik megvárja mig a másik kész van...kibirják pláne ha 5 évesek....nyugi nem fognak egyszerre....ha mégis várnak....
2012. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!