Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érzi, hogy hamarosan megszület...

Érzi, hogy hamarosan megszületik a kistesó vagy minden 21 hónapos "megzakkan"?

Figyelt kérdés

Eddig is voltak apróbb hisztik,de miat 4-5 napja művel a lányom,az egyszerűen felfoghatatlan. Semmi nem jó,semmi nem köti le fér percnél tovább, ordít mindenért.

Egyszerűen nem tudom mi van vele??


Minden 21 hónapos ezt csinálja??VAgy érzi,hogy nemsokára nem ő lesz egyedül, ugyanis elvielg két hét múlva érkezik a tesó??


2012. aug. 14. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ugyanez volt, terhes voltam a kistesóval, a nagyobbam pedig egy álom volt, tényleg. Okos, nyugis, rászóltam, megértette stb. Aztán 2 héttel szülés előtt átkattant benne valami, nem tudom hogy érezte hogy jön a tesó vagy mi lett, de kifordult magából minden téren!! Gondolom hogy ez a korral is jár, legalábbis bízom benne...

Hetekig magamhoz se tértem azt hittem valami baja van (egészségügyileg)aztán kezembe vettem az irányítást, következetesek vagyunk vele és határozottak ugyanakkor külön program is van csak vele hogy ne haragudjon már annyira a tesóra, mégis még mindig tart ez a semmi se jó mindenért üvöltök hisztizek magas cén indít egyből ha vmi nem tetszik neki. Most már két és fél éves elmúlt, remélem nemsoká beérik amit folyamatosan nevelünk rajta...

2012. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én két éves kisfiam ugyanezt produkálja 2 hete. Eddig egy kis angyal volt, mindent megértett, elfogadott, megcsinált, de most ő is folyamatosan ellenkezik, napi 50szer hagyja el a száját a "nem" szó, türelmetlen, hisztis, veri magát a földhöz. Egyrészt szerintem most lépnek be a dackorszakba, másrészt lehet, valóban érzi, hogy vetélytársa akad lassacskán. Az én kisfiam azóta csinálja ezt, hogy nem emelgetem. 34 hetes terhes vagyok, 2 hete szólt a doki, hogy felejtsem el a fiam emelgetését, mert megrövidült a méhnyakam. Nem kényeztettem el a kisfiam eddig se, mégis, pusztán annyi, hogy elmaradnak ezek a kis megszokott dolgok, kiválthatják ezt belőle. Pl csak úgy hajlandó lemenni a lépcsőn, hogy fogom a kezét (apa nem jó, csak én), eddig ez nem volt, szépen jött magától. Tehát lehet akár egy kis szeretet féltés is a háttérben, hogy anya ezentúl már nem csak az övé, és fel akarja hívni magára a figyelmet, illetve minden helyzetet ki akar használni, ami testi kapcsolattal is jár.
2012. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves sorstársak azt se felejtsük el, hogy azért bennünk is van feszkó, akár a szülés miatt, akár azért, hogy mi lesz a 2 gyerkőccel. Ezt ők érzik. Már nem biztos, hogy tudunk osztatlan figyelmet szentelni nekik, és ez kihatással van rájuk. Nekem 2 napom van a szülésig, én most azt a taktikát választottam, hogy nem érdekel, mi van, ő a legfontosabb. Úgy tűnik, bejön.
2012. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, látom nemcsak nálunk van gond:(


Sok minden pedig nem változott, ugyanannyit vagyok vele, még együtt járunk a boltba is mindennap, míg alszik délután pihenek, reggel igyekszem feltenni az ételt mire felkel, és utána csak vele vagyok:( De úgy látom, kezdi megérteni,hogy hamarosan kicsit változni fog a dolog

2012. aug. 14. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!