Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányomnak szőrös a...

3 éves lányomnak szőrös a vádlija. Az orvos (csak ránézett) szerint hormonális és kinövi. Hagyjam annyiban, vagy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Valószínűleg tőlem örökölte, mert de én gyerekkoromban még nem voltam szőrös, csak serdülőkor után. Azóta viszont folyamatosan gyantáznom kell.


egy aggódó anyuka


2012. aug. 13. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én 3 éves lányomnak is szőrös a lába. Eddig még csak akkor csillantak meg néha a kis szőke szőrök, amikor úgy látszott a napon, de mostmár kb halványbarna. Nincs abban szerintem semmi gond, ha már szőrös a lába. Ez természetes dolog.
2012. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
én még szőrtelen embert nem láttam....
2012. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lányaimnak is szőrös a lábuk :) Szerintem ez normális...
2012. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én egyik lányomnak is jól láthatóan szőrös a lába, most 5 éves. Míg kicsi, addig nem gond, majd ha nagyobb iskolás lesz, ráértek szőrteleníteni.
2012. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én lányom is 3 éves,szőrös a lábikója. Nem feltűnő csak ha közelről nézem (mondjuk inkább elöl a térdénél sípcsontjánál és nem a vádliján)

A fiam 5 éves neki tiszta szőke szőrös a lábszára...

nem hiszem hogy baj.

2012. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én 4 éves lányomnak is szőrös a lába, ráadásul világosbarna és eléggé látható is. Az enyém is ilyen volt, tini korom óta 2 hetente gyantáznom kell.

De ha aggaszt, vidd el másik orvoshoz.

2012. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor nekem kis gyapjaskám a 3 évesem. :)


A háta és a karja is pihés a lábikókon kívül. A doktornéni szerint teljesen normális. Én nem aggódom, sokat változhat még.

2012. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el normalis orvoshoz(nehez lesz talalni)!


A gyermekkorban jelentkező Cushing-szindróma hátterében gyakran rosszindulatú daganatos betegség áll. Ha gyors elhízás, fokozott szőrnövekedés, idő előtti nemi érésre utaló jelek jelentkeznek, fontos a mielőbbi orvosi vizsgálat.


A gyermekkori Cushing-szindróma képét a nemi érés kezdetén utánozhatja a policisztás ovárium szindróma. A két betegség képalkotó eljárásokkal és labordiagnosztikai eljárásokkal jól elkülöníthető egymástól.

2013. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!