Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megpucoljátok az őszibarackot...

Megpucoljátok az őszibarackot a kisgyereketeknek mielőtt odaadjátok neki?

Figyelt kérdés
Lehet baja ha nem teszem,csak megmosom?
2009. júl. 20. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 22 hónapos, de még mindent meghámozok neki. Azt mondják, hogy a héját ne adjuk a gyereknek. Egyesek azt mondják, hogy az még megakadhat a torkán, mások szerint, meg még nem való nekik.
2009. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pucold meg,főleg a barackot.
2009. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megpucolom, mert fuldoklik. 18 hónapos. üdv
2009. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Mindent megpucolok (2 éves). Bár ő mondja hogy nem szereti a héját ezért nem is eszi meg ha héja van.

Nagybátyám kiskorában majdnem a barack héjától fulladt meg. Feltapadt neki a szájpadlásának hátsó részére (torok bemenet)

Másrészt a szőrős barackot szerintem nem lehet eléggé "szőrteleníteni" vízzel

2009. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megkell pucolni.
2009. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek akkor pucolom!:-))
2009. júl. 20. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell megpucolni? A 13 hónapos fiamnak még 1Xse pucoltam meg,se a barackot, se az almát. Még soha nem nyelt férre. Vagy van valami más oka is?
2009. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lányom kettő múlt én sem pucolom meg neki az őszibarackot, jól megmosom alaposan. Őszibarackot tavaly ilyenkor mikor volt még megpucoltam.

Az almát se mostmár. Az almát is egy fél éve még inkább igen, de mostmár kipróbáltam és nem. De nagyon figyelek rá olyankor. Nem mehet, szaladgálhat közben. Üljön le és nyugiba egye meg.


úgyhogy ha gondolod pucold meg neki, aztán majd látod mikor jön el az idő, hogy már nem kell.

2009. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!