Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kartondobozból HÁZIKÓT?

Kartondobozból HÁZIKÓT?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnénk amivel egy 4 éves kisfiú is tud játszani, s esetleg a másfél éves kisebb nem tud benne kárt tenni. Ötleteket várnék, hogy, és mivel tudnánk berendezni a konyhát, szobát, fürdőszobát. És hogy tud ebben segíteni a 4 éves kisfiam? És ha megcsinéljuk, fogja-e ezt használni, értékelni?
2009. júl. 17. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi egy nagy kartondobozt hoztunk a műszaki áruház kukája mellől, asszem hűtőszekrény lehetett benne. Tapétával leragasztottam, kívül meg a fiam kidekorálta vízfestékkel. vágtam rá ablakokat, került maradék anyagból függöny is. ő imád benne bújkálni


Vagy babaházra gondolsz? annak a berendezéséhez gyűjtsetek kisebb dobozkákat: gyógyszeres vagy gyufásdobozokat, ezeket össze tudod ragasztani bútornak, anyaggal vonjátok be kárpitnak, vagy fessétek le. Maradék anyagból lehet szőnyeget, függönyt... tv-be rajzolhat ő műsort(kis lapra,amit betoltok a tv kivágott oldalú dobozába)... matricával is díszíthettek pl a "gyerekszobát". Esetleg só-lisztgyurmából lehet használati tárgyakat (pl tányért) mintázni a babáknak.

ó, rengeteg ölet van...

2009. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyémnek 2 évesen csináltam 1 cipősdobozból várat.Bevagdostam a tetejét bástya szerűen, majd kivágtam a kapunak valót és 1-1 zsinórral felvonós lett. nem tartott sokáig, beleült és szétszakadt,elszórakozott . Aztán vettünk hűtőt és annak a dobozából lett ház. nem felállítva, hanem oldalt eldöntve.semmi extra néhány zsírkrétás rajz. Aztán vágtunk rá ablakokat, egyre nagyobbakat... :) Ha ilyen házikóra gondolsz kell egy ajtó egy ablak és kész a bolt. Eladósat szeretnek játszani. a picúrnak, minden élmény, de a legjobb ha csak simán áttud bújni alatta. nem kell flanc, nem bírja sokáig úgysem!!!
2009. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.

Én egy kicsi házat szeretnék, amibe van pici ágy, pici szék stb.

Nekem anno egy szaloncukros dobozból volt kialakítva, de most nem akarjuk olyan aprólékosra.

2009. júl. 17. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!