Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék kis házikót venni...

Hol tudnék kis házikót venni 1 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Olyan szeretnék ami a lakásban is lehet használni. Nagyon szereti a kuckós helyeket, ezért gondoltam, hogy szülinapjára veszek neki egyet? Szerintetek hol keressek ilyet?
2011. febr. 28. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Többféle kuckós megoldást is választhatsz. A műanyag házikók a legdrágábbak (30 ezernél indulnak), de ezek inkább kintre valók. A nagy bababoltokban is lehet kapni őket, de találsz Tesz-Veszen, Vaterán is.


Én a fiamnak olcsóbb megoldást választottam, ő játéksátrat kapott. Ilyet is találsz az aukciós oldalakon, újat már 5000 Ft-tól. Ennek az a praktikuma, hogy ott állítod fel, ahol akarod, kint is, bent is lehet.


Itt egy pár aranyos változat:

[link]


Az én fiam most 3 éves, és nemrég cseréltük le az ágyát, olyat kapott, ami emeletes, és az alja egy kuckó. Ezt ő imádja, és azóta a sátor kiköltözött az udvarra, de idáig azt használta, mindig oda bújt el. :)

2011. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Mi a Régióban vettünk, akciósan 3000 ft volt, egy kis sátor. Mi is azt hittük, hogy szeretni fogja a lányom, de nem ment bele sosem, csak ha vendéggyerek is volt nálunk. Így állt egy darabig, aztán elraktuk :(

Pedig ötletnek jó.

Végül is nem lebeszélni akarlak róla, félre ne értsd, remélem a te babádnak bejön majd.

A Régió honlapon nincs fent a mienk, sokkal több volt az üzletben, legalább 15 féle 2ezer forinttól a csillagos égig.

2011. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


mégis van fent több is, csak az előbb rosszul kerestem rá


nekünk a 4600 ft-os van, ami ház formájú, csak akkor le volt akciózva, mikor vettük

2011. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Praktikerben láttam.
2011. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!