Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovikezdés. Mikor kezdődik a...

Ovikezdés. Mikor kezdődik a tanév? Mi kell az oviba? Fogalmam sincs semmiről, csak az értesítőt kaptam, hogy felvették a gyereket, és szept.3-án du. Lesz a szülői.

Figyelt kérdés

Listát sem kaptam, hogy mik az alapvető dolgok, amit vinni kell (saját kútfőből nyilván fogkefe, fogkrém, váltóruha, cipő)

Hosszas gyötrés után értem el náluk, hogy mivel van egy 3 hónaposom, így ne a lépcsős bejáraton kelljen begyűrnöm a kocsit, hanem ott, ahol nincs lépcső (Szét van választva 2-2 részre a 4 csoport és nincs átjárás) És így legalább azt tudom, hogy Maci csoportos lesz.


2012. júl. 30. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fog ott aludni? Mert az ágynemű méretet illett volna közölniük, hogy be tudd szerezni, vagy megvarratni. És a jelet is jó lett volna tudni. Az én fiam majd csak januárban kezd, de ezeket az infókat már megkaptam. Pedig nem voltam ott a szülőin, csak utólag kérdeztem rá. Amúgy a lányom már nagycsoportos lesz, szóval van tapasztalatom. Nálunk van tornaóra is, amire kell tornacipő és rövidnadrág, fehér póló, fehér zokni, tornazsák is. Nálunk kell oviszsák is, de nem mindenhol.

Sőt a mi ovinkban pizsamába öltöznek alváskor, de ezt máshol még nem hallottam. Nagyjából ennyi és amiket te írtál. A WC-papírt, zsepit, szalvétát, foly. szappant, fogkrémet csoportpénzből veszik. A törölközőt meg az ovi adja és ők is mossák.

Nálunk az ovi már aug. közepén elkezdődik, de "rendesen csak szept. 3-án.

2012. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tanév szeptember első hétfőjén kezdődik. Nálunk szóltak, hogy zsákot vigyünk, mert a vállfás ovis zsákok nem férnek be. Váltóruha, váltócipő, fogkefe, fogkrém pogpohár, kispárna, ágyneműhuzat, takaró (lepedőt adnak). Havonta kell bevinni tisztasági csomagot: wc papír, zsepi, szalvéta, szappan). Szintén havonta kell bevinni gyümölcsöt. Kellett tornára is váltónadrág, póló, zokni és tornacipő (kifejezetten vásznat kértek). Óvodánként azért változó, hogy mit kell vinni és mit adnak. Az első szülőin elmondanak mindent, addig elég, ha a zsákról, a váltócipőről és váltóruhákról gondoskodtok. Gondolom az ebédbefizetés előbb lesz valamikor augusztusban, esetleg akkor is megkérdezheted, hogy mi a rend nálatok, miket kell vinni majd.
2012. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!