Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a kulömbség fiu és lány...

Mi a kulömbség fiu és lány közt? Tud-e egy kislány elevenebb lenni egy kisfiunál, és tud-e egy kisfiu hisztisebb lenni egy kislánynál?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy ti hogy látjátok,mijenek a kisfiuk,és mijenek a kislányok.Ha valakinek mindkettő va

n leirná a tapasztalatát?

KÖSZÖNÖM!


2009. júl. 17. 00:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Érdekes ez a horoszkóp,bár nem hiszek bennük.Nekem 2-fiam van mindketten mérlegek.Az egyik tul pörgős,de nem hisztis,és nem akaratos csak "érthetetlen",és szótfogadatlan.A másik a kicsi ő pedig nagyon hisztis,földhöz is veri magát ha kell.

De visszont álltalában megérti ha valamit nem szabad,és szótfogadobb,könnyebb vele.

2009. júl. 17. 16:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy 6 éves eleven fiam van aki 18-hónapos korátol szalad folyamatosan,de nem hisztis. A lányom 16 hónapos ő is kezd szaladni már egyre gyorsabb de ő elevenebb mint a fiam. Mindig minden hova fel is mászik ő már akaratos de nem engedek neki és igy nem hisztis. Én is ilyen voltam meg vagyok. Nem tudok egy helyben ülni sokáig. Az apuka nyugis csendes gyerek volt.
2009. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2 éves fiam van és elevenségből 5-ös hisztiből csillagos 10-es!!!!Sajnos ezt kell hogy mondjam rá!Kitesz tíz lányt a kényességével ha nem kapja meg amire rámutat 1 másodpercen belül olyan sírásr rendez mint akit agyon vertek!!!
2009. júl. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!