Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a kislányommal?...

Mit csináljak a kislányommal? Nem tudom mi lenne neki jó

Figyelt kérdés

Mindjárt 3 éves kislányom olyan boldogtalannak tűnik nekem már jó ideje ami engem nagyon bánt. 1 hónapja született a kistestvére de ez már jóval azelőtt kezdődött.

Nagyon ragaszkodó mindíg rajtam vagy a férjemen lóg alig akar a mamával sétálni menni pedig születése óta segítésben aktív szuper mamája van, az unokanővérén kívül szinte semmilyen másik gyerekkel nem akar játszani hiába járunk közösségbe mindíg mögénk bújik vagy mondja hogy menjünk haza, idegenektől nagyon fél sok idő kell mire feloldódik, reggeltől estig figyelmet igényel ami ezelőtt se volt könnyű de most az 1 hónapos baba mellett aztán tényleg nem tudok mindíg vele foglalkozni. Nagyon sokat játszunk vele de olyankor is úgy tűnik mint aki nem igazán élvezi, unja vagy ilyesmi, sokszor szinte képtelenség vele játszani mert semmi nem köti le. Nem akartam "lepasszolni" oviba ha úgyis itthon vagyok, de ha unatkozik akkor jót tenne neki gondolom a gyerektársaság de hogy ha amikor megyünk valahova nem akar a többi gyerekkel játszani és fél? A kistestvér érkezésére jól felkészítettük és nagyon szereti.

Nem tudom mit csináljak vele mi lenne jó neki

Más volt ilyen helyzetben?


2012. júl. 23. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A kisállatokat szereti? Nem vennél neki valamit, akivel együtt lehetne? Nyuszit például.
2012. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szereti az állatokat és gondoltunk rá hogy valamit vegyünk de nemtudom mit, kutyát szeretnénk majd egyszer...de elég pici lakásunk van arra gondoltam a kicsinek meg kellene nőni még mielőtt valami szörös kakilos állatkát hozunk be vagy nemtudom...
2012. júl. 23. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért gondoltam rágcsálóra én is.
2012. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 3 múlt. Csak itthon szeret lenni (mondja is)más gyerekekkel abszolút nem keres kapcsolatot. Én is próbálok sokmindent, és megmondom őszintén nagyon bánt hogy ilyen. Ha gondolod írj privit.

2012. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó! Tanácsot kértetek már valakitól? Háziorvostól, nővértől, védőnőtől, nevelési tanácsadótól, családsegítőtől?

Lehet még az is, hogy autista, vagy ilyesmi, és akkor nehogy már még avval teheljétek, hogy nehezteltek rá! És kaphattok tanácsokat.

2012. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, kedves utolsó , nyaralni voltunk. Voltam már a kislányommal gyermek pszichológusnál, nev tanban. Bennem is felmerült az autizmus gyanúja, de mindenhol azt mondták, hogy az oviban majd kiderül, van-e nagyobb gond. 3 hét múlva kezdődik az ovi, rettegek:(
2012. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!