Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves ismerős kislánynak mit...

4 éves ismerős kislánynak mit vehetnék szülinapjára?

Figyelt kérdés
Igazából nem láttam még igazán ragaszkodni egy játékához sem,nem tudom mi érdekli?!A Ti 4 éves csajszitok mivel játszik a legtöbbet?
2009. júl. 15. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
hullahopp karika,Jimjam nevű mesecsatornán láttam egy dalocskát yutubon nem találtam.valahogy így szól:" a jobb lábam beteszem, a jlában kiveszem, megrázom azt, s meg fordulok mert igy jó nekem, majd bal láb ,jkéz, balkéz,A körben bent vagyok, a körből kinnt vagyok, megrázom magam, s meg fordulok mert így jó nekem" a dallamot nem tudom közvetíteni, de jó móka.Vagy még lehet bele dobálni messziről babzsákokat,az nyer akinek több sikerül bele. Ne vegyél semmi olyat amit bevisz az oviba és nem úgy jön ki onnan :), renget zsírkréta, festék ecsetek, rajzfűzetaz ő nevével...
2009. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú!Köszi szépen!Jó ötletek!
2009. júl. 15. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!