Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Nagyon aggódom...

Mit tegyek? Nagyon aggódom 4éves kisfiam miatt. Hétfőn kezdődött kötőhártyagyulladással a betegsége és egyszer volt kisebb láza.

Figyelt kérdés
Kapott szemcseppet az orvostól.Igen ám, de két napja egész nap csak feküdne és aludna, fájnak a szemei,pocakja, nem akar enni,de láza nincs, talán egy kicsit többet köhög.Mit tegyek?Aggaszt, hogy az élet vidám kisfiam nem önmaga.
2012. júl. 21. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A betegség sajnos ezzel jár, folytassátok a csepegtetést! Igyon nagyon sokat, és a köhögésre (bár nem tudom hogyan köhög) kipróbálhattok lándzsás útifüvet. Jobbulást a kicsinek! :))
2012. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán vidd el orvoshoz,mert ez már nem csak a kötőhártya gyulladásról szól.
2012. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cseppentés után be kell fogni a belső szemzugot, hogy ne folyjon el a könnycsatornán át a szemcsepp, ha így van a betegtájékoztatón. Így csinálod?
2012. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a kötőhártyagyulladás nyilván tünete volt ez esetben egy vírusfertőzésnek, nem pedig végső diagnózis, tehát annyira azért nem mutat túl rajta. Ha lázasodna, vagy érzed, hogy nagyon rosszul van, esetleg ügyeletbe is viheted, de ha ennyi, amennyit leírtál, szerintem nem szükséges.
2012. júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltunk ügyeleten, de nem talált semmit.Még a torka sem piros.Nem tudom mitől fáj a szeme ennyire, mert már kötőhártyagyulladása sincs.
2012. júl. 21. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el a szemészetre. A szem nem játék.
2012. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!