Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy kell használni a vizeletg...

Hogy kell használni a vizeletgyűjtő zacsit?

Figyelt kérdés

20 hónaposomat holnap viszem laborba. Kell vizelet is, de én kicsit megijedtem ettől a zacskótól:-((((

Fiúról van szó.


2012. júl. 17. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Rá kell húzni a fütyijére és rátapad, utána ugyanúgy pelenkázni.
2012. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bence_ ***** válasza:

Szemérem dombjára ragaszd fel, így a fütyije benne lesz a zacskóba.

Ha mi ráadtuk a pelenkát akkor az zacsiból általában ki is folyt. Így mi mindig üldögéltünk vele egy picit.

Utána a pisit egy műanyag ledugózható kémcsőbe töltöttük és úgy adtuk le.

2012. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is holnap kell vinnem pisit. Gondolom azt mondták,hogy előtte le kell mosni a fütyit és környékét fertőtlenítős vízzel. Először a zacskónak csinálj szájat úgy,hogy fent a két oldalát összenyomod,így könnyen bele tudod rakni a kis kukacát. Én egy kicsit vissza szoktam hajtani a zacskó végét mikor már felragasztottam. Lazán bepelusozod,és közben megnézed pisilt e már. Mindkét gyerkőcnél vegigjatszottam ezt,legalább 50szer zacsiztunk. Sok sikert! Még egy jó tanács. Gondolom időre mentek,ezért próbáld meg előbb felragasztani neki,mert ha véletlenül kifolyik,nehogy utána meg ne tudjon pisilni mire kell.
2012. júl. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!