Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hallotatok már olyan vírusrol...

Hallotatok már olyan vírusrol ami több hétig hasmenéssel jár? és a legvégén akár véres hasmenés is lehet

Figyelt kérdés
gondolom sokan olvasták a tegnapi kérdésemet és akik válaszoltak is azoknak köszönöm. Kisfiamnál több mint 1 hónapja kezdödött ez a híg székletes dolog doki mindig fogzásra fogta meg állandóan hasfogót írt fel kb 1 hete már rendesen hasmenése lett ugy 10-15 alkalommal naponta tegnap délután kisfiam véreset barnáspirosat kakilt estére meg már csak piros volt véres felhívtuk az ügyeletet és azt mondták h nem jönnek ki mert ilyen járvány van ha nincs láza és jó kedvü sokat iszik akkor nem lesz gond agyak neki széntabblettát és normafloert felváltva de mivel a széntabi neki már nem használ kaptam felnött hasfogót abbol adtam neki egy felet reggel már keményebb és barna kakija volt azóta semmi kop kop leis kopőogom akkor már jobban van szerintetek? persze azért a normaflort adom neki

#vírus #véres-hasmenés
2012. júl. 15. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A doki sajt a témában. Ha 1 hétig folyamatosan megy a hasa valakinek akkor már nem feltétlen vírusról van szó. Aki hasmenéses vírust szed össze annak is maximum 3-4 napig tart ez a dolog, aztán kimegy belőle. Itt szerintem az a gond a gyerekednél hogy lehet a vírus által valami fertőzése lehet vagy visszamaradt valami, esetleg emésztési gondok is lehetnek, vagy nembírja a gyomra azt az adott ételt vagy nem tudom mit adtok neki. Szerintem kérjetek beutalót egy részletesebb kivizsgálásra, székletmintát is megkell nézetni, aztán kiderül mi a baja.
2012. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod igen az ügyeletes doki is mondta h ha továbbra sem javul akkor szükség lesz hasi UH-ra is és székletvizsgálatra is
2012. júl. 15. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, a férjem kollégájánál csaknem egy hétig eltartott, de a helyedben én nem hagynám annyiban a dolgot. kisgyereknél veszélyesebb is lehet és ki tudja, mi okozza, nem hiszem, hogy ez egy mezei vírus lenne, ha ilyen régóta gond. székletminta vizsgálat a minimum lenne :-( de az ügyeleten szeretik elmismásolni a dolgokat...
2012. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen erre sajnos rájöttem amikor mondtuk az ügyeletesnek h kisfiam szó szerint nyálkás vért "fosik" csak anyit kérdezett h vane láza meg h joe a kedve és iszik e eleget azt utána mondta h akkor nem jönnek ki
2012. júl. 15. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Feltétlen kérj székletből külön Giardia vizsgálatot, mert ezt nem végzik el, csak, ha a doki kéri külön. Tuti az lesz... Egyszerű gyógyszeres kezeléssel orvosolható. Majd írd meg, mert szinte biztos vagyok benne!
2012. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hello!

En bevallom tobb mint 2 honapja szenvedek folyamatosan a hasmenessel. Osszesen masfel hetig voltam is korhazba mindenfele vizsgalatot megcsinaltak de nem talaltak semmit. Meg vastagbeltukrozesem is volt es ott csak annyit lattak hogy sebes plakkok vannak a belembe ami infekciora utal... Hat ezzel nagyon kisegitettek. Kaptam egy honapos gyogyszeres kurat de meg mindig beteg vagyok es mehetek vissza. Szoval minden keppen menjetek valami nagyon megbizhato orvoshoz es mondjatok neki hogy valami bikaeros baciolo gyogyszert adjon. Csak tenyleg joakaratbol mondom. Nehogy nalatok is elhuzodjon ennyire

2012. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. júl. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!