Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok hogy működik az oviba...

Nálatok hogy működik az oviba a tisztasági csomag, csoportpénz?

Figyelt kérdés

Részletezem mert ez így nem tiszta! :)

Kisfiamnak az óvodába fizetni kell havonta 500 ft csoportpénzt, de ha el mennek kirándulni vagy ilyesmi akkor arra külön be kell vinni a pénzt!

És ráadásnak minden hónapba be kell venni: fogkrém, egy csomag szalvéta, 4db wc papír,1 csomag zsepi,stb..

Mert itt nem az van hogy hiányzik valami akkor pótoljuk, hanem mindig vinni kell.



2012. júl. 12. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9. vagyok: Bocs, ha félreérthető lettem volna, nem rád értettem a „pofátlant”, hanem azokra, akik másokon élősködnek (és még nekik áll feljebb), és nem is tartozott a témához, csak kijött belőlem. :)
2012. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nálunk minden hónapban van elszámolás a csoportpénzről, abban az is látszik, ki nem fizetett és mire költik. Nálunk pl. játékokra, az ünnepekhez ajándékokra (gyerek+óvónő), ceruza, ragasztó, kreativ holmik, fejlesztő füzetek, fénymásoló papír. Ebből vásárolnak az óvónők a terem díszítéséhez is dolgokat. Gyümölcsöt nálunk is mindenkinek egyszer kell bevinni havonta, akkor annyit, hogy abból minden gyereknek jusson (így elviekben minden napra van gyümölcs is).
2012. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
igaz mi vidékiek vagyunk de nagyon furcsállom hogy tisztasági csomagot havonta kell vinnetek...hány gyerekre? Ha nálunk elég félévente vinni a tiszt.csomagot (mostmár) 25 gyerekre,akkor nálatok hogy nem elég? vagy az egész ovinak visztek,nem értem...nálunk félévente kell a tiszt. csomag(1 cs szalvéta,100as pzs,4 wc-papír,1 fogkrém),a csoportpénz 200 ft/hó,és félévente 1500,eszközpénz,mégsem szenvednek hiányt semmiben,és heti egy gyüminap,ilyenkor mindenki visz 1-2db gyümit!ennyi
2012. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a fiam még bölcsis,de nekünk sokkal több mindent kell vinni.eleve 1000 ft havonta a csoportpénz.hetente van gyümölcsnap,akkor visz egy szülő az egész csoportnak gyümölcsöt.havonta kell vinni zsebkendőt,folyékony szappant,szalvétát,wc papírt.

az oviban is így lesz,csak ott minden nap kell vinni gyümölcsöt,így havonta egyszer jut általában rád a sor,és 27 gyerekre kell vinni.persze azok miatt,akik nem visznek többször rád kerül a sor.az ő gyerekük meg használja a te gyereked cuccait,meg zabálja a gyümölcsöt,amit más lelkiismeretesen bevisz

2012. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!