Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok a zenélő biliről?

Mit gondoltok a zenélő biliről?

Figyelt kérdés
Bili vásárlás előtt állunk.Érdemes ilyet venni vagy a hagyományos a jobb?Persze, ha zenélős,akkor is csak az olcsóbb változat lenne.Mit tanácsoltok,melyiket?
2009. júl. 10. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Felesleges, most olvastam a bilikről. Elvonja a figyelmét csak.
2009. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Ne a zene miatt akarjon ráülni, hanem a dolga végzése miatt.

Baromság a zenélős.

Mi egy simát vettünk és egy wc-szűkítőset.

2009. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak felesleges pénzkidobás.Vegyetek inkább hagyományos bilit,vagy pl mi anno olyan wc szükitőt vettünk,amin kis lépcsőn fel tud könnyen mászni rá.Tetszet is neki és egy mozdulattal levehető.
2009. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

15-hónapos és szobatiszta zenélős bilivel.

A másikra még nem ült rá,nem is akar. Magátol önszántábol lett szobatiszta.Imádja,ha a bili zenél,nehezen is száll le rolla.6 éves és 15 hós babi anyúja.

2009. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Biztos van akinél bevált, de én személy szerint pénzkidobásnak tartom, ráadásul elvonja a figyelmét is a lényegről.

Én kezdetben sima bilit használtam mindkét gyereknél, és mióta a kisebbik is elég ügyes és fel tud mászni, már wc-szűkítőnk van. Ezt jobban kedvelik, a biliben jelenleg egy maci lakik ;)

2009. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

én még nem tartok ott, mert 10 hós a fiam, de ha ehhez a ponthoz érkezünk sem fogok neki venni zenélőset. lehet, hogy én vagyok nagyon "komoly" szülő, de az én elvem, tanulja meg, hogy a bili miért van. ne játéknak tekintse. ugyanúgy, ahogy az étkezést sem hagyom, hogy játék közben csinálja, pedig sokkal egyszerűbb lenne az adagot beletessékelni.

Na meg a másik, hogy félek kicsit attól, hogy mi van később. ok, rászokik a bilire a zenélés miatt. és utána? veszek majd zenélő wc-t? ha be kell adnom bölcsibe, visszük a zenélő bilit? vagy hogy lesz? én ezek miatt sem fogom neki megvenni.

2009. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Próbáld ki ha akarod,az én gyermekem is 15 hónaposan lett szobatiszta:)/húú hogy lefognak engem is pontozni/! Sima bilivel mert a zenélőssel csak játszott!
2009. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősnél ilyen volt. Nagy nehezen rávették a gyereket a bilizésre, majd mikor megszólalt a zene, halálra rémült szegény és hetekig a közelébe se ment. De gondolom azért nem ez az átlag. Mi is pont most kezdjük majd.
2009. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Függetlenül attól, hogy a bili zenél vagy sem, megosztanám Veled a tapasztalatom.

Bili és bili között van különbség! Én sem gondoltam volna, de a lányom igen.

1,5 évesen próbálkoztunk a bilire szoktatással, és az első bili nem jött be. Tök átlagos bili volt, semmi extra, DE túl nagy volt a lyuk, és nem támasztotta a hátát. Nem szerette, nem volt neki kényelmes, nem ült meg rajta (vágta a popiját oldalt). Kellett vennünk egy kisebb lyukátmérőjű bilit, aminek hátul a pereme jobba feljött, és jobban megtámasztotta. Ezt szerette, és hamar használni is kezdte, 3 nap alatt szobatiszta lett. (A 2. bili zenélt, de mi a formája miatt vettük meg. Nem vonta el a figyelmét a zene, sőt, megszerelte. Kivette belől az elemet, majd visszatette.)


Röviden ennyi!

Üdv!

2009. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Igazából azért gondoltam erre,mert a kislányom imádja a zenélős cuccokat,bármi legyen is az.Legfeljebb majd kivesszük az elemet:)Persze csak egy olcsóbb változattal fogunk próbálkozni és majd mondom neki,hogy figyeljen,mert fog zenélni,hátha úgy nem ijed meg!
2009. júl. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!