Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik házat választanád 3...

Melyik házat választanád 3 gyerekkel?

Figyelt kérdés

Egy 4éves kislányom, egy 1,5 kisfiam van, és útban a 3. Most költözni szeretnénk, de nehéz a döntés. Melyiket választanátok?


1: [link]

2: [link]


És miért?


2012. júl. 1. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyi pénzért meg tudják venni a házat, nyugi, tuti jut takarítónőre is! :-)

Kedves kérdező, nekem is az első tetszik jobban (meg is lódult a fantáziám, mire tudnám az alagsort használni :D ).

A több szinttel persze mindig megvan az a hátrány - tudom, mert mi is háromszintesben lakunk - hogy az aktuális legkisebb miatt veszélyforrás a lépcső, kicsit macerás folyton a babarácsot csukogatni, de végülis az csak átmeneti idő (nekem 4 éves lányom, 23 hónapos fiam és 2 hetes lányom van).

Zamárdi amúgy klassz hely, jó lehet nektek ott a Balcsin, mi Keszthely környékét nézegettük a férjemmel, hogy egyszer talán... mondjuk nekem még inkább szívem csücske Tapolca környéke, valamelyik kis falu...

Ami még eszembe jutott, hogy mi amikor vettük a házunkat, azt is néztük, milyen a környék. Odaadutóztunk, sétáltunk és figyelgettük, hol érezzük jobban magunkat. A végső döntéshez ez segített hozzá minket és nagyon jól választottunk, úgy érzem! Szóval ízlelgessétek, nézegessétek és hallgassatok a szívetekre, az lesz a legjobb döntés!

Sok boldogságot az új házban és az új picurral!

2012. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok! Igen, takarítónő van/lesz, de nekem nincs is gondom a takarítással. Most sem kicsi a házunk, csak nem az a kiköpött nagycsaládos ház. Egyébként kedves utolsó, mi Kővágóörsön és Révfülöpön is nézegettünk, de a férjem döntött :D
2012. júl. 2. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!