Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azt hiszem elrontottam valamit...

Azt hiszem elrontottam valamit! Miért nem játszik?

Figyelt kérdés

22 hós a fiam. És egyszerűen nem játszik. Napokig hozzá sem nyúl a játékos kosarához, néha eszébe jut valami, akkor azt kiveszi, a gyurmát és az ujj festéket szereti.

Kirakó, bedobós, autók nem érdeklik.

Viszont mindent kipakol a szekrényekből, cipőket, edényeket, kanalakat, imádja a mosógépet.

Még soha nem játszott magában 1 percet sem.

Mit rontottam el? Mit tudok tenni?

Aggaszt, furának találom, hogy nem játszik.

Bölcsiben ez változhat?


2012. jún. 26. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Segíteni sajnos nem tudok...de a lányom 2 éves lesz holnap,és ő sem játszik:(...csak lődörög,kínlódik,meg tévézni akar.Nem babázik,nem akar rajzolni,gyúrmázni,építeni,sőt nem is pakol....csak engem nyaggat egész nap.Mert csakis egy dolgot szeret....mégpedig menni!Egész álló nap!amikor nem alszik.Nagyon remélem,hogy változni fog,mert kivannak az idegeim:( ....az egész napos hisztitől,nyűglődéstől:(
2012. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MIntha a kisfiamrol irnal. :) A mosogep volt 22 honaposan a mindene. Nem akarlak elkeseriteni de az en kisfiam mar 28 honapos es meg mindig nem jatszik. :) A pakolas megy ezerrel es neha eltologatja a kis autoit (max 15 percig) aztan rohangal, pakol, rombol es eletveszelyes akrobata mutatvanyokat mutat be a kanapen. Per hete megara rantotta a tv-t. Ha vendegsegbe megyunk meg ott sem all le. Keszenletben kell lenni mert tuti valamit lepakol vagy kipakol meg masnal is. en nem erzem, hogy valamit elrontottam volna. O egyszeruen ilyen kis mozgekony kukac. :) Szeritnem meg fel ev mulva is ilyen lesz. Gyurma, rajzolas, lego duplo, epitok, fomabedobo... sosem erdekeltek. De a futobiciklivel szaguld ezerrel meg pakolgatja a kavicsokat a kertbe. :) Most igy eszembe jutott, hogy a matricazas az eleg sokaig lekoti. Probald ki. Vegyel egy sima matrica albumot es addj neki sok matricat, hogy ragasztgassa oket ide-oda, egyik oldalrol a masikra. A fiam az autos, repulos es motoros matricakert bolondul mar honapok ota. Ezeket neha eloveszi es kiszedi az albumbol meg visszatagasztja. Neha a foldon is talalok meg parat elszorva. :)
2012. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Játszik ő, könyörgök, csak nem a játékaival! A fiókból pakolás nem játék? Engedd olyasmivel játszanni, ami nem játék, a lányom kiskorában imádta pl a krumplinyomót (nem azt, amelyik elfodul egy tengely mentén, hanem azt a sima nyeles "tunkolósat"). Vegyél neki zsírkétát, tépkedjetek újságból képeket és ragasszátok fel egy lapra, csinálj hokedliből babakonyhát ahol főzhet az igazi edényekkel...
2012. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az én fiam is 22 hónapos, ugyanezt csinálja. Nálunk néha beválik, hogy elpakolom a játékok egy részét, majd néhány nap-1 hét múlva előszedem, akkor érdekli újra, ami a szeme előtt van, az nem... Augusztustól megy a bölcsibe, kíváncsi leszek, hogy ott változik-e, szerintem igen.


Kedves első válaszoló: mi is megyünk egész nap, 9-től 12.30-ig és 17-től 19-ig...ha esik, ha fúj, ha 35 fok van, ha -20... itthon különben képtelen ellenni, nyűgös egész nap, úgyhogy megyünk folyamatosan...

2012. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!