Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 kisgyerekkel mennyit költötö...

2 kisgyerekkel mennyit költötök kajára havonta?

Figyelt kérdés
Mi havi 120 e körül, és itt lehurrogtak, hogy az nagyon sok, hogy szórjuk a pénzt. Az igaz, hogy nem szoktam rajta gondolkodni, hogyha a gyerekek akarnak egy csokit, de szerintem ez reális. Mindig van gyümölcs, elég sokszor eszünk húst is. De nem veszünk cigit, üdítőt, piát. Ja, és ebben benne van a pelenka is.
2012. jún. 24. 21:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekünk rezsin és hitelen felül a napi kiadások elérik a 150-et (baba -pelus, tápszer, egyéb- , gyógyszer, ez-az, kaja, tisztítószer stb).

Egyszerűen nem tudok kevesebbet költeni, ha háztartást akarok vezetni gyümölccsel, zöldséggel, főtt étellel, hideg étellel, néha egy kis csokival, üdítővel. Na meg minden hónapban van valakinek névnapja, strand, vagy egy nagyobb kiadás is. Ha lemegyek a piacra, 2000 alatt nem úszom meg, olyan drága minden.

Én is rettegek, hogy mi lesz, ha nem lesz meg rá a keret. Meg amúgy is. Minden tiszteletem azoké, akik 50-ből kihozzák. Már gondoltam, össze kéne költözni velük egy hétre.

Én még egyedül meg is oldanám, de a férjem igényli a szalámit, sajtot, a rendes kaját (volt ma ilyen kérdés:-), a gyümölcsöt.

Cigi, pia, állatka nálunk sincs.

2012. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is így vagyok, mint ti. Ha nem húst főzök, akkor már az nem is tetszik. Én is kiváncsi lennék, hogyan élnek meg egyesek havi 50 e ft-ból.
2012. jún. 26. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!