Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mandula kivétele lesz a 3...

Mandula kivétele lesz a 3 éves kislányomnak, nyugtassatok meg mert be vagyok parázva. Hogy viselte a babátok? Mennyi idős volt? Hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Nagyon megviselte?A helyzet az,hogy van mellette egy egy hónapos babám is és apa lesz vele a kórházban éjjel és lelki ismeret furdalásom van már most,hogy nem én leszek vele.A sírógörcs kerülget most is.

2012. jún. 22. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3 év körül volt a lányom talán picit több mert ovis volt már! Nem viselte meg a dolog mondjuk nekünk csak az orr mandulát vették ki Nektek melyiket? Vagy talán mind kettőt? Reggel jöttek adtak neki valami koktélt amitöl bekábult mindenen röhögött :D betolták elaltatták kb.30 perc a műtét de még 1-2 óráig megfigyelik. A mütét utáni idő elég rémes volt nekem legalább is mert alvadt vért hányt de azt mondták normális mert ami lefolyt neki a gyomrába azt hánya ki! De este már evett ivott semmi baja nem volt. Az igaz hogy nekem könnyebb dolgom volt mert akkor még nem volt tesó így én nyugodtan bent tudtam vele lenni egész nap a korházban.
2012. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én lányom is pont 3 éves volt, bár csak orrmandula kivételünk volt.

Ha nektek is csak ez lesz, akkor semmi vészes dolgore ne számíts, kicsi nyafi-bömbölés, de vígasztalgattam a lánykám...

összességében sima ügy volt...

2012. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

megint én...

a másik ágyon egy apuka volt a kisfiával, és tök elvoltak...ne aggódj!

És tényleg csak fél óra a műtét, még annyi sem, és adnak elötte altatót (nyugtatót) a gyereknek.

2012. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2 hete voltunk kórházban a 3,5 éves kisfiammal,az orrmanduláját vették ki és a garat manduláját megfelezték.

Az a fél-egy óra volt rossz,amíg kiment az altató hatása műtét után.Ha bármi baj lenne egy nővérke folyamatosan ott van,amíg magához nem tér.

Az én fiam olyan eleven,hogy a műtét után 2 órával már ugrált volna az ágyon és nézte a mesét a TV-ben:)!

Ne legyen lelkiismeret furdalásod,hiszen egyszerre 2 helyen nem lehetsz,egy 3 éves gyerkőc ezt már megérti.

1 éjszakát lesztek külön,ha nem olyan ugri-bugri,akkor szinte egész nap aludni fog.


Az a legrosszabb,hogy műtét után még nyitott szájjal alszanak,és hamar kiszárad a szájuk,így jobban fáj a seb,az én fiam csak éjjel sírdogált,akkor adtam neki fájdalom csillapítót,és aludt tovább.Nagyon sokat kell innia,erre figyelj oda.

2012. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt,hát mind kettő manduláját kiveszik mert a garat mandulája nyomja a dobhártyáját és a szemére is rá ment kötőhártya gyulladása van.

Én is tudom,hogy 2 helyen nem tudok ott lenni de olyan gyomor idegem van nap mint nap.

2012. jún. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!