Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek a makacs kislányommal?

Mit tegyek a makacs kislányommal?

Figyelt kérdés
A kislányom ne sokára 2 és fél éves lesz.Kezd nagyon makaccsá válni.Nem hajlandó már 2 napja délután aludni.ha meglátja hogy lehuzom a redöt és felteszem öt az ágyra már üvölt.Mivel beszélni nem tud igy fejti véleményét az alvásól.Én már nem tudom mi tévö legyek.Ráadásul este sem idöbe alszik el amikor tudja hogy ne aludt délután hanem van hogy 11-kor alszik el.Mi tévö legyek?
2012. jún. 13. 13:57
 1/3 anonim válasza:
hagyd hogy akkor alugyon amikor elálmosodik. Anyukám ilyen volt mikor kicsi voltam :D 1 éves korom után már nem aludtam délután, de nem volt belőle semmi gond. :D
2012. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugy is hagyam rá ha nagyon fáradt délután?Este meg már tiszta hiszti.Nem tudok csinálni semmit
2012. jún. 13. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is kb. ennyi idős, és nálunk is van/volt ilyen probléma. Azt csináltam, hogy nem erőltettem, egy hétig hagytam, hogy ne aludjon délután, majd a következő napokban megint megpróbáltam lefektetni. Már kevésbé hisztizett, eljátszott a plüssállataival, dumált, s egyszer csak elaludt. :)

Lehet, hogy a szülőben (bennünk) van a titok: a TÜRELEM. Rejtély...

2012. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!