Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vicces és kevésbé vicces...

Vicces és kevésbé vicces történetek amit a gyereked csinált?

Figyelt kérdés

Nekem 21 hós de eddig? frissen festett falat bezsírozta (hatalmas plecsni van falon)

fehér falat összefirkálta

bútort összeceruzázta

gyűrűt elrejtette a borítékba s kidobta a kukába

egy bankáratyával ugyanezt csinálta/meglettek)


2012. jún. 11. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Az én kislányom egy hét múlva lesz egyéves, de már most szociálisan érzékeny! Imádja levenni a cipőjét és a zokniját, ha babakocsiban ül, és az összes alkesznek és koldusnak - aki szembe jön - kínálgatja. Irtó ciki, mert azok meg jönnének barátkozni, így elég gyorsan szoktam tolni a babakocsit. :))))
2012. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D:D
2012. jún. 11. 15:37
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Vicces:

Mikor anyu kiabál Apunak hogy jöjjön ebédelni, és a lányom is a lépcső elé áll, és kiabál az emeletre hogy:

Gyuszikám, gyere mááár!


Sütit sűtöttem, lenyúlta az ecsetet ami ami olvasztott vajban volt, kifestette vele az ajtót.


Bútor összefirkálása nálunk is megvolt :S


Pici korában kirágta a mobilom egyik gombját, de meglett a másnapi kakiban:) mű issza tudtam rakni, működött :D


Kivette a ruhát a szennyesből, amit a wc-bennkimosott!


DVD-be bele tette a lemezt, de nem nyitotta ki az csak kis résen bele dugott párat.

2012. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém 2,5 éves volt, mikor szedtem le a függönyt. Nagyon figyeltem, hogy semmi ne essen le, de hát nem volt egyszerű úgy, hogy én fent álltam a létrán a gyerkőc pedig alattam rohangászott. Egyzercsak felkapott egy függönyrolnit, és eltűnt. Mondtam neki, hogy hát hova tenne. Egyszer azt mondja: Leneltem. Aztán a következő: Eldobtam. Aztán megint leneltem :D Itt már gondoltam, hogy a lenyelés lesz a ludas. Rohanás a dokihoz, tiszta idegek voltunk 1 hétig, míg ki nem jött. A drágám pedig jókat nevetett rajtunk :D
2012. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

kislanyom 2 eves lesz.

este megengedem hogy furdes utan megnezzen 1-2 bogyo es babocat. mult heten usszefirkalta az LCD monitort.( alig lattam at rajta par napig, egyszercsak eszembe jutott a popsitorlo, na azzal lement. meg jo, mert most nem hianyozna ilyen kiadas...)

minden gyerekhez odamegy megpuszilni, mind1 h tiszta, mocskos, ismeros, koldus, mindenkit meg akar puszilni es hiv setalni.

imad bugyit huzni. napkozben tobbet is felprobal. felmaszik a szekrenyere, leveszi a zacsi bugyit, leul es probalgatja oket.

ha nem tetszik a kaja, mondja hogy ki kell dobni a kutyanak

egyszer megengedtem h megetesse a teknost. masnap elerte a teknoskajat es az osszeset odaadta, beteritette vele.

egy doboz sudokremet az arcara es ruhajara kente

ugyanazt tette egyik ruzsommal is

allandoan osszeirja a labat ha golyostoll kerul a kezebe

2012. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

3 éves kislányom

euros boltban voltunk, ugyanolyan bili volt mint az övé. Egy pillanatra elfordultam,vmit megnézni. Hallom,anya pisilek a bilibe. Odanézek,kislányom lehúzott nadrággal,bugyival ül a bilin.....ja és a bolt tele volt emberekkel:o)


Szupermarketbe ül a kosárba, elmegy mellettünk egy jól szituált,öltönyös férfi. Kislányom hangosan,rámutatva: Anya, a bácsinak kukija van,vegyél nekem a boltba kukit,mert azzal könnyebb pisilni...

2012. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
de jókat nevettem! utolsó a bilis storyn könnyeztem :)))
2012. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

3 éves lányom a macskát ölbe fogva rohant és elsett. Persze macska lapul alatta erre megkérdezte tőle: -Fájt, fájt?

A gumimacikat felragasztotta a falra én meg nem értettem mi az a pici piros sok valami a falon. Közelebb megyek...hát gumicukor.

A kisebbik lányom (1,5 éves) egy fél almával bekente a falat, alá a testápolómmal is lekzelte a falunkat, meg úgy nagyjából az egész ház barlangrajzos.

Több száz könyvem van és 2 sorban vannak a könyvesszekrénybe. Nemrég rájöttem, hoyg a 2 sor között van a rejtekhelyük. Találtam ott fél almagerezded, kekszet, játékot...

2012. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Kevésbé vicces:

Az akkor 2,5 éves lányom új szobája készen lett,frissen festve,berendezve.Kb a 2. napon megszerzett valahonnan egy tollat és az ágy rácsai között szépen összefirkálta,plusz még a lepedőjét is.Azt hittem menten elájulok mikor megláttam.Vissza kellett hívni a festőt,hogy javítsa ki,szerencsére maradt még szín.Ha jól emlékszem 3x kente le,mire eltűnt.

2012. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Vicces: 6 éves a fiam nemrég vért vettek tőle, nagyon félt tőle de azert megkérdezte:anya ha ezt túlélem akkor elviszel fagyizni?

Nemrég kocsiban dúdoltam a rádióval mire kiosztott: Na! Na latod! Na ezt utálom benned, mikor itt enekelsz pedig nincs is hangod!

2012. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!