Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányom fél a hangot...

2 éves lányom fél a hangot adó játékoktól. Miért?

Figyelt kérdés
Minden játéktól fél ami hangot ad ki:(Ma pl vettem neki egy Zhu-Zhu hörcsögöt(régóta emlegeti,és vágyik rá,féláron volt a Müllerben,gondoltam megveszem)és szabályosan retteg tőle ha be van kapcsolva:(Más ilyen korú gyerek is ilyen?Mi lehet a baj?

2012. jún. 8. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs! :)

Egyszerűen csak érzékeny a lelke, a fiam pontosan ilyen kis érzékeny. Ő sem viseli / viselte el soha a hangos, zajos dolgokat. Nem csak a játékoknál figyeltem ezt meg, az életben is inkább először szemlélődő, kicsit visszahúzódó, érzékeny, csendesebb, nyugodtabb kisgyerek. Szerintem ti, szülők sem vagytok túl hangosak..:)

2012. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár nem a lányom, de én ilyen voltam. :) Mindentől rettegtem, ami hangot adott ki. Kinőttem. :)
2012. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ranschburg Jenő Szülők könevében van egy fejezet a "Félénk" gyerekekről, nekem egyből ez jutott eszembe arról, amit leírtál
2012. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez tök normális, ijesztőek ezek a hangos játékok. Azt hittem, ilyesmit csak gyerektelenek vesznek ajándékba más gyerekének. :)

Én a helyedben örülnék neki, hogy nem kell naphosszat hallgatnom.

2012. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De olyan kis cuki :))))

És egyáltalán nem hangos!!!Éppen hogy cincog,meg halkan nevetgél,futkározik,forgolódik...(én nagyon élvezem),addig Ő is vitte magával mindenhova,míg be nem kapcsoltam...

2012. jún. 9. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!