Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi a normális mennyiségű...

Mennyi a normális mennyiségű játék egy kisgyereknek?

Figyelt kérdés
1évesek vagyunk,van 2doboz játékunk,főleg készségfejlesztők,megabloks,fischer price kockák ,fp.repülő,autók,vonat,ilyenek,ezek ugye inkább bébi játékok..Próbálunk neki a lehetőségeinkhez képest mindent megadni amit mi szeretnénk,sztem nincsen sok játéka,de az összes rokon szerint sok játéka van..pedig főleg a teszveszen veszem neki használtan,mert így anyagilag is könnyebb és ahogy nézegetem az eladókat sztem másnak irtó sok játéka van,ha több dobozzal is képes eladni..és gondolom marad is belőle még otthon...szval nem tudom eldönteni,hogy csak irigykednek és azért mondják,hogy sok van vagy tényleg ez már soknak tűnik....amikor azt látom,hog yunja elrakom egy pár hétre pihenni egy részét,majd cserélgetem...
2009. júl. 2. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem sok. Nekünk annyi van, hogy nem is tudom hány doboz lenne:) De megfigyeltem, hozzánk is ha jön valaki, egyből, hogy mennyi játéka van. Kapásból vagy 30 db könyve van, ami enyém is volt páromé is, meg vettünk, kaptunk. Na ne beszéljünk az autókról, az már kitesz 2 dobozt:) Szóval örülj, hogy van, és ne reagálj az ilyenekre szerintem:)1 éves kisfiú anyukája
2009. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most már selejtezek,ami nem érdekli már azt eltettem.De még így is van egy csomó minden.Én nem nagyon vettem neki, mert 2 nagyobb fiúcska van a családba előttünk és mindent örököltünk idáig.Arról nem beszélve ,hogy ez által párba jönnek a dolgok pl:baby-taxi, bicikli stb...:-))
2009. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mennyiség számít, hanem, hogy minden területet fejlesszen, így hozzásegíti a kisgyermeket az egészséges fejlődéshez. És ha sok olyan játékotok van, amivel több félét is lehet játszani, akkor már is kevesebb a játékkészlet. Amúgy egy kisgyereknek minden lehet játék :) a hétköznapinak tűnő tárgyak is. Amúgy a 2 doboz játék nem tűnik irreálisan soknak.
2009. júl. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!