Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónaposan még nagyon korai...

16 hónaposan még nagyon korai mini ugrálóvárat venni?

Figyelt kérdés
A fiam megtalálta a régi óriási uszógumimat, felfújtuk neki és azóta a kedvenc játéka. Felhozza az ágyra, belemászik, beleugrik, ugrál benne és rá dobja magát, egyszóval nagyon élvezi. Azt gondoltam, vehetnék a kertbe neki egyet, persze szigorúan csak felügyelet mellett engedném oda. Korai? Fogj élvezni? Tapasztalatok?
2012. jún. 3. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai. A fiam 18 hónapos, az egyik uncsijának tranbulinja van, a másiknak ugrálóvára. Imád bennük ugrálni, esni-kelni. Arról nem is beszélve, hogy már hónapokkal ezelőtt is élvezte a játszóházban az ugrálóvárat.

Ha vigyáztok rá, még sok évig élvezheti, ha esetleg idén mégsem jönne be Neki annyira, mint ahogy gondoljuk. :)

2012. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! mi épp tegnap voltunk játszóházban, kipróbálta a trambulint, alig lehetett elvonszolni tőle, heti program lesz, ez már biztos. Ugrálóvárba nem mentünk be, de volt olyan is, szerintem vidd el egy helyre ahol kipróbálhatja és rögtön meglátod érdemes-e. Korainak nem korai.szintén 16hós a lányom.
2012. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, azt hiszem, beszerzek egyet mindenképpen:)
2012. jún. 3. 23:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ötletnek tűnik!
2012. jún. 3. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányom a második szülinapjára kapott,nagyon jó ilyenkor nyáron kertes ház udvarán.Én nem bántam meg...Még mindig használja már 3 lesz:)
2012. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!